The Witcher

زمان انتشار سریال The Witcher توسط Netflix تغییر کرد

انتشار سریال در اواخر سال 2019

به تازگی کمپانی Netflix طی بیانیه هیجان انگیز خود،  اعلام کرد سریال The Witcher در اواخر سال جاری از طریق سرویس استریمی آن منشتر خواهد شد. این نمایش بر اساس رمان‌های لهستانی است و هنری کویل (Henry Cavill) نقش اصلی Geralt of Rivia را برعهده دارد. بر اساس نویسنده این اثر، سریال مذکور بیشتر از آنکه به بازسازی مجموعه بازی‌های ویدیویی این اثر بپردازد، بر تصویر کشیدن رویدادهای داستان‌های Witcher تمرکز دارد.

پیش از این اولین ویدیو از ظاهر کویل در نقش Geralt نمایش داده شده بود که او را با موهای بلند سفید و چشمان درخشان قهوه‌ای رنگ به نمایش گذاشت. حال طرفداران با دانستن آنکه این سریال بجای سال ۲۰۲۰ در اواخر سال ۲۰۱۹ پخش میشود، بسیار هیجان زده شدند. در حالی که Netflix تاریخ دقیق آن را اعلام نکرد، اما خاطر نشان کرد که در سه ماه آخر سال جاری شاهد آن خواهیم بود.

سریال The Witcher همچنان در روند تولید قرار دارد و گزارش‌ها حاکی از آن است که فصل اول دارای ۸ قسمت خواهد بود. داستان سریال شخصیت Geralt را در قالب یک شکارچی هیولا دنبال می‌کند که به همراه یارانی چون Yennefer و Ciri به ترتیب با بازی آنیا چالوترا (Anya Chalotra) و فریا الن (Freya Allan) با شیاطینی نمادین مقابله می‌کند.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط