ریسپاون هیچ قولی برای انتشار بازی Apex Legends روی سوییچ نمی‌دهد

انتشار نامعلوم Apex Legends برای سوییچ

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیم اسپات، همانطور که می‌دانید بازی‌هایی که به سبک بتل رویال طراحی و تولید می‌شوند، چیز دیگری هستند! به شکلی که بیشتر گیمرها طرفدار این نوع سبک از بازی‌های ویدئویی هستند. آن هم به دلیل شبک بسیار خشنی است که اینگونه بازی‌ها دارد از طرفی خشونت در بازی‌های بتل رویال موجب به چالش‌کشیدن گیمرها و جذب بیشتر آن‌ها به بازی می‌شود از این‌رو است که گیمرها علاقه‌ وافری به بازی‌های سبک بتل رویال دارند. یکی از بازی‌های بتل رویال که تاکنون سر و صدای زیادی به پا کرده است و جای خودش را در دل همه کاربران و گیمرهای طرفدار این نوع سبک باز کرده است، بازی Apex Legends  است.

بازی Apex Legends بازی است که توسط استودیوی ریسپاون طراحی و تولید شده است اما همانطور که می‌دانید هنوز منتشر نشده است و مثل اینکه تا اطلاع ثانوی هم خبری از انتشار این بازی نیست چراکه استودیوی سازنده این بازی اعلام کرده است که در حال کار بر روی موارد زیاد دیگری است از این‌رو قول انتشار این بازی را به این زودی‌ها نمی‌دهد.

درو مک کوی، سرپرست پروژه Apex Legends نیز در این زمینه گفته است:

ما می‌دانیم که کاربران پلتفرم نینتندو سوییچ تا چه اندازه خواهان انتشار این بازی برای این پلتفرم هستند، اما متاسفانه در حال حاضر نمی‌توانیم هیچ قولی در این زمینه بدهیم اگر هم قرار باشد بازی Apex Legends را برای پلتفرم نینتندو سوییچ طراحی و منتشر کنیم حتما به‌صورت جهانی این خبر را اعلام می‌کنیم اما متاسفانه در حال حاضر بر روی کارهای زیادی متمرکز شده‌ایم و تمام سعی ما این است که ابتدا آن کارها را انجام بدهیم و جلو بیاندازیم در کل الان هیچ چیزی برای انتشار در زمینه بازی Apex Legends نداریم اما باید گوش بزنگ باشید تا در آینده تاریخ دقیق انتشار این بازی را برای پلتفرم نینتندو سوییچ اعلام کنیم.

در صحبت‌های مک کوی هیچ حرفی از این بابت زده نشده است که استودیوی ریسپاون هیچ‌وقت دیگر قصد ندارد بازی Apex Legends را منتشر کند بلکه آقای مک کوی توضیح داده است که در حال حاضر انتشار این بازی امکان‌پذیر نمی‌باشد. بنابراین باید منتظر باشیم تا تاریخ دقیق انتشار این بازی در آینده اعلام گردد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط