کانتر

رویداد ورزشی بازی Counter Strike: Global Offensive در یزد برگزار خواهد شد

میزبان این رویداد، مجموعه ورزش‌های الکترونیک ایستگاه بازی است

اولین دوره مسابقات قهرمانی رشته Counter Strike: Global Offensive در سال ۹۷ در شهر یزد برگزار می‌شود. ناظر این مسابقات که در رشته محبوب و پرظرفدار CS: GO برگزار می‌شود، انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک و برگزار کننده آن مجله ورزش‌های الکترونیک و مجموعه ورزش‌های الکترونیک ایستگاه بازی (Ps Arena) است. این مسابقات در سطح کشوری برگزار می‌شود و به همین دلیل، میزان رتبه بندی مسابقات بعدی و به احتمال زیاد، انتخابی تیم ملی خواهد بود. البته شایان  ذکر است که تیم‌هایی به مسابقات آینده راه پیدا می‌کنند باید ترکیب خود را با حداکثر یک تغییر در افراد تیم حفظ نمایند.

مرحله مقدماتی مسابقات بازی کانتر استرایک به صورت غیر حضوری و آن لاین برگزار می‌شود و چهار تیم برتر انتخاب شده به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند که آن مسابقات به صورت حضوری و با روش اتصال محلی (LAN) صورت می‌پذیرد. حامی و برگزار کننده مرحله نهایی این مسابقات مجموعه ایستگاه بازی یا Ps Arena خواهد بود که هزینه اسکان و غذای ۴ تیم برتر که شامل شام شب قبل از مسابقه و صبحانه و نهار روز مسابقه می‌شود را تقبل می‌کند و این هزینه‌ها برای اعضای تیم‌های برتر رایگان خواهد بود. به تیم‌هایی که به مقام اول تا سوم دسترسی پیدا می‌کنند علاوه بر مدال قهرمانی، حکم قهرمانی کشور نیز اهدا خواهد شد.

برای ثبت نام و شرکت در این مسابقات به پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران واقع در این لینک مراجعه نمایید. همچنین ثبت نام در این مسابقات هیچ هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان است. مهلت ثبت نام از شنبه، بیستم بهمن ماه تا سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷ است و قرعه کشی تیم‌های حاضر در مسابقات دوم اسفند ماه اتفاق خواهد افتاد. زمان شروع مرحله غیر حضوری و انلاین، جمعه ۳ اسفند ماه است و مرحله حضوری و نهایی که ۴ تیم برتر به آن راه پیدا کرده‌اند در تاریخ ۱۷ اسفند با میزبانی مجموعه ورزش‌های الکترونیک Ps Arena واقع در شهر یزد که در میدان نعل اسبی قرار دارد، برگزار می‌شود.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار مسابقاتمسابقهمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط