بازی Red Dead Online

راهنمای بخش co-op و گروهی بازی Red Dead Online

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از polygon،  با اینکه عنوان Red Dead Online یک بازی چند نفره و مولتی پلیر است نیازی ندارد که حتمی یک تجربه ی co-op نیز به ارمغان بیاورد. البته که می توانید مانند یک گرگ تنها در این نقشه ی عظیم و گستره برای خود پرسه بزنید و گشت و گذار کنید و هنگامی که در حال توت جمع کردن هستید، توسط یک شکارچی کشته شوید. اما طبق حرفی که در راهنمای مبتدی Red Dead Online زدیم، همیشه چند نفره و دست جمعی بازی کردن لذت بخش تر خواهد بود. بازی کردن با دوستان و رفقای خود خیلی بهتر نیز می باشد از آنجا که می توانند قاتلان تشنه به جانتان را بترسانند و اگر هم کشته شدید به دنبال انتقام گیریتان باشند. اینجاست که سیستم Posse وارد میدان می شود.

در این راهنما برایتان توضیح خواهیم داد که بخش مولتی پلیر این عنوان چگونه کار می کند و به شما نشان می دهیم که چطور می توانید با بهره گیری از Posses بازی Red Dead Online را به بخش co-op در Red Dead Redemption 2 تبدیل کنید.

بخش چنده نفره و مولتی پلیر در Red Dead Online چگونه کار می کند

اگر عنوان Red Dead Online را تجربه می کنید باید به شما بگویم که آنلاین هستید(شکه کننده اما واقعی) شکی در این موضوع نیست. نقشه ی خود را بررسی کنید تا نقاط صورتی رنگی را که موقعیت دیگر بازیکنان را در جهان بازی نمایش می دهند، مشاهده کنید. نحوه ی رفتار هر کس در این دنیای گسترده، به خودش مربوط است. ممکن است شما به تنهایی در حال گردش و شکار حیوانات باشید و هنگامی که دارید پوست گوزنی را که کشته اید برای استفاده جدا می کنید، شخصی از راه برسد و یک گلوله را مهمان جمجمه ی قشنگتان کند. بله، دنیای آنلاین به همین سختی و تلخی می باشد.

شما قادر هستید سیستم کار کرد بخش مولتی پلیر را از منوی خود کنترل کنید. در مد Free Roam(حالتی که بصورت آزادانه در جهان بازی به گشت و گذار می پردازید)، بر روی قسمت چپ D-pad ضربه بزنید تا مد گشت و گذار آزاد باز شود، اینجاست که می توانید سیستم بخش چند نفره را دستکاری کرده و حالت co-op را آغاز کنید.

گزینه هایی در این منو وجود دارند که بهتر است در این راهنمای بخش مولتی پلیر به آن ها اشاره کنیم:

  • گزینه ی Players به شما اجازه می دهد که ببینید این دنیای گسترده را با چه کسانی به اشتراک گذاشته اید. با استفاده از دکمه های R1/RB در منو قادر خواهید بود لیست دوستانتان را مشاهده کنید، آن دسته از اشخاصی که در دنیای شما حضور ندارند را می توانید در سرور خود دعوتشان کنید. اگر به منوی Free Roam > Players بروید، با انتخاب یک شخص و استفاده از گزینه ی Invite to Session می توانند توسط دعوتی که برایشان ارسال کرده اید وارد جهان بازی شما بشوند.

اما به خاطر داشته باشید، کسانی را که به بازی خود دعوت کردید، نمی توانید در انجام ماموریت ها با خود همراه کنید و فقط این گزینه وجود دارد تا قادر باشید با دوستانتان در دنیای عظیم بازی گشت و گذار کنید.

  • Posse راه شما برای ورود به co-op عنوان Red Dead Online می باشد که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت
  • Quick Join راهی است برای انجام سریع فعالیت ها در Red Dead Online. به طور واضح تر یک سفر سریع به بخش مولتی پلیر بازی برای تجربه ی مد های Showdown Series، Showdown Series Large، Race Series و Story Mission On-Call می باشد، که شما را می فرستد تا به شخصی که درگیر یک ماموریت داستانی می باشد کمک کنید.( در راهنمای مبتدی Red Dead Online به تمامی مدهای بازی و دیگر اطلاعاتی که احتیاج دارید بدانید پرداخته ایم)

اگر دوست دارید که بخش co-op بازی Red Dead Online را تجربه کنید، نیاز دارید که وارد مد Posse(گروهی) شوید که قرار است برایتان توضیح دهیم.

بازی Red Dead Online

سیستم Posses در عنوان Red Dead Online چگونه کار می کند(راهنمایی: co-op)

مد Posses روشی است برای ملحق شدن به دیگر بازیکنان و همراهی با آن ها که تفاوت اصلیش با ارسال دعوتنانه برای دوستانتان در همین مورد است. کسی که تیم Posse را جمع می کند، به عنوان رهبر، تیم را هدایت خواهد کرد. اما نوعی از Posse وجود دارد که سخت تر و جذاب تر می باشد.

به طور کلی به دو حالت زیر ختم می شود:

  • Temporary Posses که آزادانه قابل تنظیم می باشد، محدودیت چهار بازیکنی دارد و زمانی که رهبر از بازی خارج شود تیم به طور کلی محو خواهد شد. به این مد به عنوان روشی ساده و سریع برای جمع کردن دوستانتان در کنار یکدیگر فکر کنید.
  • Persistent Posses که ساختنشان برایتان کمی خرج می تراشد، با قابلیت حداکثر هفت بازیکن که بعد از خروج رهبر همچنان باقی خواهند ماند و با آنلاین شدن دوباره ی رهبر، قابل دسترسی می باشند. به عنوان روشی از آن استفاده کنید که هدفش جمع آوری تیم های جدی و شخصی سازی Posseها، بازی کردن در کنار دیگر دسته ها و همچنین مقابله با یکدیگر می باشد.

برای ساختن یک گروه بر روی چپ D-pad ضربه زده و گزینه ی Posse را انتخاب کنید. در منویی که ظاهر می شود دکمه ی X یا مربع را بزنید که مربوط به دسته های سابق می باشد.(متن موجود در قسمت پایین و راست صفحه، نه در منو) در بخش بازیکنان می توانید اعضای دسته را به بازی خود دعوت کنید.

همچنین از منوی Posse می توانید به دسته های موجود نیز ملحق شوید، که نیاز به این است که رهبر دسته قابلیت ملحق شدن دیگر بازیکنان را برای گروه خود فعال کرده باشد. وقتی که وارد یک دسته شدید، تمام اعضای این گروه شما را دنبال خواهند کرد. اگر بخواهید که یک ماموریت  یا یک فعالیت برای شخص غریبه ای را انجام دهید، تمام تیمتان با شماه همراه خواهند بود و در کنارتان امتیاز دریافت می کنند.

اگر به تازگی بازیکنانی را به جهان بازی خود دعوت کرده اید و یک دسته و گروه را تشکیل نداده باشید در هنگام انجام ماموریت ها و اتمام وظایفی که از شخصیت های بازی گرفته اید، از شما جدا خواهند شد و همراهتان نخواهند بود.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط