Sekiro

راهنمای بازی Sekiro | چگونه از Shinobi Prosthetic Tool استفاده کنیم؟

دست مکانیکی بهتر از یک دست معمولی‌ست

بازی Sekiro Shadows Die Twice توسط مغز متفکر پشت بازی‌های موفق Dark Souls و Bloodborne خلق شده است. با این که Sekiro مسلما یک بازی Soulsگونه نیست، با این حال همچنان چالش برانگیز و سخت است. خوشبختانه شما در مبارزات این بازی انتخاب‌های زیادی دارید و یکی از آن‌ها Shinobi Prosthetic Tool است و در این مطلب یاد می‌گیرید که چطور از این دست مکانیکی استفاده کنید.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی Sekiro | چگونه آیتم Mist Raven Feathers را بدست آوریم 

چگونه به آن‌ها تجهیز شویم؟

شما تا این تجهیزات را در دنیای بازی پیدا نکنید نمی‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اولین وسیله‌ای که پیدا می‌کنید شوریکِن است که در اوایل بازی، بعد از پیدا کردن دومین Sculptor’s Idol به آن دست پیدا می‌کنید. این شوریکن دقیقا بالای دری که با سه سگ مبارزه می‌کنید قرار دارد.

برای این که بتوانید از آن استفاده کنید باید به پیش Sculptor در معبد برگردید تا او این وسیله‌ها را برای شما کار بگذارد. بعد از آن به منوی اصلی بازی و Equipment رفته، یکی از Slotهای آن را انتخاب کنید و سپس شوریکن را در آن قرار دهید.

چگونه در بازی Sekiro از Shinobi Prosthetic Tool استفاده کنیم؟

حال که به Shinobi Prosthetic Tool تجهیز شده‌اید به Spirit Emblems برای استفاده از ان‌ها نیاز دارید که با کشتن دشمنان و گشتن در دنیای بازی به آن دست پیدا می‌کنید، یا این که می‌توانید با استفاده از سکه‌های بدست آمده آن‌ها را بخرید.

اگر حداقل یک Spirit Emblem داشته باشید با فشدرن دکمه R2 می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر چندین وسیله در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از Y از دیگری استفاده کنید.

دسته بندی
بازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط