بازی Red Dead Redemption 2

افسانه خرجین شرقی | راهنمای کامل ساخت آیتم‌های بازی Red Dead Redemption 2

چگونگی ساخت خرجین افسانه‌ای شرقی

من معمولا در بازی Red Dead Redemption 2 آهو، گوزن و دیگر حویوانات موجود در طبیعت را شکار می‌کردم، فقط برای این که ببینم که کیف Arthur با گوشت و چیزهایی که از شکارتان برمی‌دارید پر شده است. همین موضوع در رابطه با گیاهان و غنیمت‌هایی که از اجساد بر می‌داریم صدق می‌کرد. حیف است که این آیتم‌ها را دست نخورده باقی بگذاریم و برویم اما به هر حال شما نمی‌توانید بیشتر از یک مقداری با خود حمل کنید.

این چیزی‌ست که بازی به شما می‌گوید:

شما نمی‌توانید همه قسمت‌های این حیوان را بردارید به دلیل این که هیچ فضایی برای آن‌ها موجود نیست. خرجین خود را باز کنید و فضایی را با دور انداختن وسایل غیر مورد نیاز برای این‌ها خالی کنید.

این دلیلی‌ست که گسترش دادن فضای inventory شما یکی از بهترین ارتقاهاییست که در بازی وجود دارد و ما در این مطلب سعی داریم که راه این کار را به سریع‌ترین روش ممکن به شما یاد دهیم، با این حال این مهم کار آسانی نیست.

خرجین افسانه‌ای شرقی

آقای Pearson آشپز کمپ در ارتقای کمپ به شما کمک می‌کند و یکی از این ارتقاها خرجین شماست. شما باید برای Pearson یک سری وسایل برای اجناس چرمی (set of leather working tools) با قیمت ۲۲۵$ بخرید. می‌دانم که این قیمت بسیار زیادی مخصوصا در اوایل بازی‌ست، اما اعتماد کنید، ارزشش را دارد.

بعد از این کار، Pearson می‌تواند خرجین شما را برای حمل وسایل بیشتر برای هر شش نوع وسایل مختلف ارتقا دهد. وقتی که شما هر ۶ عدد خرجین را داشتید، آن موقع می‌توانید به سراغ خرجین افسانه‌ای شرقی بروید و این هدف نهایی شماست. شما برای همه خرجین‌ها نیاز به پوست آهو دارید، پس ۷ عدد از این‌ها را برای خرجین‌ها کنار بگذارید. نکته‌ای که وجود دارد، پوست‌هایی که برای این کار و هر وسیله دیگری جمع می‌کنید باید در بهترین شرایط ممکن باشد که بازی از آن با نام Perfect Hide، Perfect Skin و … یاد می‌کند. برای بدست آوردن یک پوست بدون صدمه باید حیواناتی را شکار کنید که سه ستاره باشند و برای شکارشان از اسلحه مناسب استفاده کنید (که بیشتر مواقع همان تیر و کمان است). برای این که بدانید کدام حیوان بهترین پوست را دارد کافی‌ست یا با دوربین و یا با هر اسلحه دیگری روی آن حیوان زوم کنید و در قسمت راست و پایین صفحه کیفیت پوست آن حیوان را ببینید.

حال بقیه وسایلی که برای هر خرجین نیاز دارید را در زیر لیست کرده‌ایم:

  • یک پوست قوچ و گوزن عالی برای Tonics Satchel
  • یک پوست گورخر و لاشه سنجاب برای Ingredients Satchel
  • یک پوست گوزن دیگر و یک پوست پلنگ برای Kit Satchel
  • یک پوست گاومیش کوهان دار امریکایی (Bison) و یک پوست راکون برای Provisions Satchel
  • یک پوست گراز و سوسمار برای Materials Satchel
  • یک پوست سگ آبی و خرگوش برای Valuables Satchel
  • و در نهایت، یک پوست گرگ و cougar برای Legend of the East Satchel

همه این پوست‌ها باید برای کمپ به Pearson اهدا شوند. شما نمی‌توانید از این پوست‌ها برای ارتقای خرجین‌ها استفاده کنید اگر آن‌ها را بفروشید. بعضی از این پوست‌ها فقط در مناطق دور دست قابل دستیابی هستند اما اگر با قطار یا کالسکه به سمت کمپ خود حرکت کنید، این‌ پوست‌ها همچنان بر روی اسبتان موجود هستند. با این حال هرچقدر بگویم باز هم کم است: به سراغ بهترین پوست‌ها بروید و آن‌ها را یک راست به کمپ ببرید، نه جای دیگر!

بازی Red Dead Redemption 2

the Legend of the East Satchle

برای رسیدن به این هدف باید وقت زیادی را صرف شکار کردن کنید، اما این مهم تا آخر بازی به نفعتان خواهد بود، مخصوصا اگر به انجام دادن Challengeها علاقه‌مند باشید. فضای اولیه برای هر نوع آیتم ۵ عدد است اما خرجین The Legend of the East این عدد را برای بیشتر آیتم‌ها به ۹۹ می‌رساند. با این وضع شما دیگر هیچ وقت گوشتی بر روی لاشه یک جسد باقی نمی‌گذارید یا از روی یک گیاه نمی‌گذرید، فقط به خاطر این که جا ندارید. ساختن خرجین The Legend of the East همه چیز را برای شما راحت‌تر می‌کند.

شکار کردن با Legendary Buck Antler Trinket آسان‌تر است

همانطور که گفتم برای Craft کردن آیتم‌ها نیاز به پوست‌هایی با بهترین شرایط (Perfect Pelt, Skin…) دارید و برای بدست آوردن این پوست‌ها علاوه بر پیدا کردن حیوانی سه ستاره، باید سر یا گردن او را نشانه بگیرید. این موضوع شکار کردن را کمی سخت‌تر می‌کند، زیرا باید به آرامی او را دنبال کنید تا بتوانید زاویه مناسب را برا کشتنش پیدا کنید، علاوه بر این که برای کشتن حیوانات بزرگ‌تر تیر معمولی کفایت نمی‌کند و باید از Improved Arrows استفاده کنید. به علاوه اگر نتوانید حیوان را با یک تیر بکشید دیگر باید قید آن حیوان را بزنید زیرا تیر دوم به هرجایی از بدنش اصابت کند کیفیت پوستش را کاهش می‌دهد و عملا بی استفاده می‌شود. اما راهی وجود دارد که این کار را ساده‌تر می‌کند.

شما بعد از انجام دادن ماموریت “Exit, Pursued by a Bruised Ego.” یک نقشه که شامل محل تمام حیوانات افسانه‌ای است را دریافت می‌کنید. سپس آن‌ها را شکار می‌کنید و پوستشان را به Trapper می‌فروشید که در نهایت، او آن‌ها را به لباس‌های خاص تبدیل می‌کند. شما همچنین یک آیتم از هر حیوان افسانه‌ای دریافت می‌کنید که یک Fence می‌تواند آن را به یک Trinket تبدیل کند. هر Trinket برتری منحصر به فرد و دائمی برای آرتور به همراه دارد. حال Trinket که ما به آن نیاز داریم Legendary Buck Antler Trinket نام دارد که می‌توان آن را از کشتن قوچ افسانه‌ای بدست آورد. وقتی که از این Trinket استفاده کنید طبق اطلاعات خود بازی « شما آیتم‌های با کیفیت‌تری از حیوانات در هنگام پوست کندنشان دریافت می‌کنید.»

اما چیزی که من با Legendary Buck Antler Trinket تجربه کردم این بود که شما یک پوست عالی از یک حیوان درجه یک دریافت می‌کنید مادامی که او را با یک تیر بکشید؛ شما دیگر نیاز نیست که حتما سر یا گردن او را نشانه بگیرید. آهو، قوچ، گرگ، گراز، Cougar، پلنک و گوزن‌ها، همگی با یک ضربه به بدن با استفاده از Improved Arrow می‌میرند، پس این Trinket به شما این امکان را می‌دهد که حیوان مورد نظر را بجای این که نگران نشانه گیری عالی برای هدشات کردنش باشید از روی اسبتان به راحتی شکارش کنید و این به صرفه جویی در زمان برای شکار حیوانات دیگر بسیار کمک می‌کند.

فقط یادتان باشد که باید از Improved Arrow استفاده کنید، این حیوانات با تیر معمولی نمی‌میرند. هر چند برای کشتن یک Bison حتی با استفاده از Improved Arrow نیز نمی‌توانید شکارش کنید و برای این یکی باید به سراغ سرش بروید، اما خب این کار خیلی سختی نیست، به هر حال Bisonها سر بزرگی دارند.

این Trinket همچنین گرفتن یک پوست درجه یک از حیوانات کوچک را آسان‌تر می‌کند. اگر شما Varmint Rifle را در راستای حرکت آن‌ها نشانه بگیرید، سیستم auto-aim بازی معمولا نشانه را درست روی سرشان می‌برد، اما بعضی اوقات شما بدنشان را مورد اصابت گلوله قرار می‌دهید و Racoon درجه یک یا حتی بدتر از این، گورکن درجه یکتان را نابود می‌کنید. داشتن buck antler Trinket از رخ دادن این حادثه ناگوار جلوگیری می‌کند.

ما همچنین قادر به گرفتن یک لاشه عالی از سنجاب‌ها با استفاده از Varmint Rifle بعد از گرفتن این Trinket بودیم. قبل از این که این Trinket را بگیریم، این اسلحه همیشه به پوست سنجاب آسیب می‌زد و مجبور بودیم با یک small game arrow او را شکار کنیم.

خب، پس اولین قدم برای نزدیک شدن به هدفمان شکار این قوچ افسانه‌ای است.

شکار کردن قوچ افسانه‌ای (Legendary Buck)

بازی Red Dead Redemption 2

شکار حیوانات افسانه‌ای بازی Red Dead Redemption 2 در واقع بسیار آسان‌تر از حیوانات معمولی‌ست، زیرا مهم نیست که کجا را نشانه می‌گیرید، می‌توانید او را تیر باران کنید و باز هم یک پوست با شرایط عالی تحویل می‌گیرید. وقتی که به منطقه‌ مربوطه رسیدید پیغامی مبنی بر این که شما در منطقه یک حیوان افسانه‌ای هستید، دریافت می‌کنید. سپس باید قابلیت Eagle Eye را فعال کنید تا اولین سرنخ را پیدا کنید تا به شما ردپای حیوان را بدهد، سپس آن ردپا شما را به سر نخ دوم هدایت می‌کند و با یافتن سومین سر نخ شما به حیوان افسانه‌ای می‌رسید. سپس با استفاده از قابلیت Dead Eye به او شلیک کنید و اولین قدم را به سمت هدفتان بردارید.

هرچند The Legendary Buck یک مشکل خاص دارد. قلمرو او در غرب Strawberry است، جایی که در آنجا بسیاری از حیوانات دیگر نیز پرسه می‌زنند. بعضی اوقات بازی به شما می‌گوید که وارد منطقه یک حیوان افسانه‌ای شده‌اید ولی دنبال کردن رد پای او به دلیل فعالیت زیاد حیوانات دیگر غیرممکن است.

بازی Red Dead Redemption 2

نمی‌دانیم که دلیل این رخداد چیست. می‌تواند حضور یک حیوان وحشی در آن منطقه باشد یا این که حیوانات مختلفی در حال گردش در آن منطقه باشند و بازی از قرار دادن آن حیوان افسانه‌ای جلوگیری می‌کند. ما حتی تمام جمعیت ان منطقه را به خاک و خون کشیدیم اما همچنان بازی امکان شکار این حیوان را به ما نمی‌داد.

شاید فقط یک راه مطمئن برای این مشکل وجود داشته باشد که اقلا برای ما کارساز بوده است. اول باید به Strawberry برگردید و بعد با یک کالسکه به شهر Saint Denis بروید. این سفری‌ست که شما را از یک سر نقشه به آن سوی دیگرش می‌برد و در واقع کل نقشه را گشته‌اید اما نکته‌اش همینجاست، شما می‌خواهید که بازی را مجبور به Reset کردن کل نقشه کنید به صورتی که کل حیوانات و موجودات نقشه از نو ظاهر شوند تا از شر هر چیزی که با ظاهر شدن آن حیوان افسانه‌ای جلوگیری می‌کرد خلاص شوید.

وقتی که به Saint Denis رسیدید از شهر خارج شوید و در نقطه‌ای کمپ و یک روز تمام صبر کنید، سپس بازی را به صورت دستی سیو نمایید. حال با یک کالسکه به Strawberry برگردید و به آن منطقه سفر کنید، اگر دوباره همان پیام را دریافت کردید دوباره سیو خود را لود کنید و دوباره این کار را انجام دهید.

وقتی که این حیوان را شکار کردید به سراغ یک Trapper بروید که احتمالا در نزدیکی همان منطقه ساکن است و پوست و لاشه حیوان را به او بفروشید وسپس به سراغ یک Fence بروید تا Trinket را بسازید. یادتان باشد که فقط گرفتن شاخ آن حیوان به شما آن برتری را هدیه نمی‌دهد، بلکه باید آن را به یک Fence بدهید تا آن Trinket را بسازد.

حال بدست آوردن پوست‌های درجه یک بسیار راحت‌تر از گذشته است و کار اصلی ما شروع می‌شود.

بیشتر پوست‌ها را می‌توان به راحتی پیدا کرد

بیشتر این حیوانات را می‌توان به راحتی در نقشه پیدا کرد. گله‌های Bisonها در غرب Emerald Ranch پرسه می‌زنند. گوزن‌ها در مناطق کوهستانی در شمال Valentine یافت می‌شوند . آهو و قوچ‌ها تقریبا در همه جای نقشه با تعداد بسیار زیاد ظاهر می‌شوند و یافتن سنجاب‌ها، راکون‌ها و خرگوش‌ها نیز خیلی سخت نیست. آهوها را می‌توان در منطقه Lemoyne در اطراف شهر Rhodes پیدا کرد در حالی که راکون‌ها بیشتر در West Elizabeth یافت می‌شوند، نزدیک جایی که شما قوچ افسانه‌ای را شکار کردید.

بازی Red Dead Redemption 2

بیشتر حیواناتی که شما برای درست کردن خرجین‌های خود نیاز دارید در واقع در نزدیک قلمرو قوچ افسانه‌ای حضور دارند و اگر در نزدیکی جایی که Trapper حضور دارد، بچرخید با گرگ و Cougarها رو برو می‌شوید. کمپ کردن در نزدیکی این نقاط به دوباره ظاهر شدن این گونه‌ها کمک می‌کند. اسب شما وقتی که با یک حیوان وحشی رو برو شود احتمالا رم می‌کند و شما را از روی خود به پایین پرتاب می‌کند پس تیر و کمان خود را آماده داشته باشید تا وقتی که به سمت شما حمله کرد سریع شکارش کنید.

گرگ‌ها در دسته‌های چهار و شش تایی حمله می‌کنند و پیدا کردن این که کدام یک بدرد ما می‌خورد سخت است، پس اول همه را بکشید و سپس به دنبال پوست درجه یک بگردید.

Cougarها اما از پشت به شما حمله می‌کنند تا شما را از اسبتان به پایین بکشند، بعد دور می‌زنند و به سمت شما حجوم می‌آورند. فقط یک ضربه آن‌ها کافیست تا شما را بکشد، و در اینجاست که قابلیت Dead Eye به کمک شما می‌آید.

موفق باشید.

چندی از این حیوانات زیرک‌تر هستند

در بازی Red Dead Redemption 2، تنها جایی که iguanaها یافت می‌شوند یک جزیره در اطراف ساحل Rhodes در غرب Clemens Point است. Arthur نمی‌تواند این فاصله را شنا کند پس پیدا کردن یک قایق کار را آسان می‌کند، در نهایت اگر اسب خوبی داشته باشید می‌توانید با او به آنجا بروید.

بازی Red Dead Redemption 2

بهتر است قبل از این که به داخل آب بروید از یک Potent یا Special Horse Stimulant استفاده کنید، یادتان باشد که در حین شنا نمی‌توانید از آیتمی استفاده کنید. رسیدن به این جزیره قسمت سخت ماجراست، iguanaها سرعت زیادی ندارند و می‌توانید با یک Varmint Rifle به او شلیک کنید تا یک پوست درجه یک تحویل بگیرید.

پلنگ‌ها به اندازه Cougarها خطرناک هستند و پیدا کردنشان کمی سخت‌تر است. آن‌ها فقط در دو نقطه ظاهر می‌شوند: باتلاقی که در شمال Saint Denis وجود دارد و جنگلی که Old Harry Fen خوانده می‌شود (در جنوب Lemoyne). بهتر است به سراغ جنگل Fen بروید، زیرا باتلاق پر از تمساح است که اسب شما را می‌ترساند و گشت زدن را سخت می‌کند.

بازی Red Dead Redemption 2

قبل از این که وارد جنگل شوید به صورت دستی سیو کنید. اگر با اسبتان به آرامی حرکت کنید، او وقتی که یک پلنگ را ببیند می‌ترسد و شاید فرصت شلیک کردن به او قبل از این که از اسب به پایین بیفتید را پیدا کنید، اگر هم نشد از Dead Eye استفاده بنمایید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از طعمه مخصوص حیوانات وحشی (Potent Predator Bait) او را به بیرون بکشید و شکارش کنید. در این جنگل فقط یک پلنگ وجود دارد، پس اگر او پوست عالیی نداشت، نگران نباشید، دوباره سیو خود را لود کنید.

اما مشکل اصلی ساخت خرجین افسانه‌ای، پلنگ یا Cougarها نیستند، بلکه آن گورکن‌ها هستند. این حیوانات به صورت فرضی باید در تمام نقشه ظاهر شوند، اما به طور خیلی عجیبی کم یاب هستند یا شاید فقط دیدنشان سخت است.

بازی Red Dead Redemption 2

آن‌ها کوچک هستند، در زیر زمین پرسه می‌زنند، دیدنشان سخت است و معمولا مانند راکون یا خرگوش‌ها به سرعت پخش نمی‌شوند. پیدا کردنشان سخت است، اما یافتن یک گونه سه ستاره بسیار سخت‌تر است. اما نقاطی وجود دارد که شانس شما برای یافتن آن‌ها بیشتر است.

یکی از آن نقاط جنگل Old Harry Fen است، جایی که پلنگ را شکار کردید. دیگری در راستای Dakota River، در شمال Bacchus Station است. فقط در این نقاط پرسه بزنید و اگر آن‌ها را پیدا نکردید، برای مدتی در کمپ صبر کنید. پیدا کردن این گونه سخت‌ترین موردی است که در لیست وجود دارد پس انتاظر داشته باشید که وقت زیادی را برای آن صرف کنید، شاید یک ساعت یا بیشتر.

در نهایت این کار به دردسرش می‌ارزد

شما باید زمان زیادی را صرف شکار کردن کنید تا the Legend of the East Satchel را بسازید، اما انجام دادن این مهم کار شما را بسیار آسان‌تر خواهد کرد. وقتی که آن را ساختید، جمع آوری گیاه راحت‌تر و شکارهای شما سودمندتر می‌شود و دیگر نگران این نیستید که چیزی را دست نخورده باقی بگذارید و بروید. ماموریت‌های سخت بر باب میل شما پی می‌روند و در کل هر جنبه بازی Red Dead Redemption 2 کمی بهتر می‌شود و نگرانی‌ها کمتر.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط