بازی Red Dead Online

راهنمای بازی Red Dead Online: چگونه سریع و راحت پول در بیاوریم

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از polygon، بر خلاف بخش داستانی یا همان کمپین عنوان Red Dead Redemption 2، بخش آنلاین آن وقتی بحث پول در آوردن به میان میاید آنقدرها هم دست و دلباز نیست. اگر وقت زیادی را صرف بخش داستانی بازی کرده باشید، استفاده از یک Revolver و Repeater که در اوایل به شما داده می شود خیلی هم هیجان انگیز نیست.

اسلحه ها در Red Dead Online حسابی برایتان خرج می تراشند و بخش اعظمی از فعالیت ها نیاز به کمی پول دارند. خوشبختانه ما توانسته ایم که راه جدیدی را برای پول در آوردن در ساعات اولیه ی بازی پیدا کنیم، تا یک آغاز خوب را در غرب وحشی تجربه کنید.

لازم به ذکر است که این روش باعث ایجاد اختلالاتی در روند داستانی Red Dead Online می شود، پس اگر از آن دسته از رفقایی هستید که می خواهید به روند داستانی اکتفا کنید و نگران ماموریت های بخش آنلاین هستید، توصیه می کنیم به همان روش قدیمی راه خود را ادامه دهید. پس تذکری را که دادیم فراموش نکنید، حالا وقت رسیدن به بحث اصلیمان می باشد.

در بخش اول برای پیش روی در بخش آنلاین، مجبور هستید آموزش ها و مقدمات بازی را تکمیل کنید، حداقل تا وقتی که قابلیت گشت و گذار آزاد برایتان باز شود، البته مقدمات بازی بیشتر از یک ساعت از شما زمان نخواهد برد. وقتی که مراحل اولیه را طی کردید، با ضربه زدن به سمت چپ D-pad، منوی گشت و گذار آزاد یا همان Free Roam را باز کنید.

بازی Red Dead Online

به سمت پایین منو و عضویت سریع(Quick Join) رفته و گزینه ی Story Mission On-Call را انتخاب کنید. هم می توانید این بخش را با رفقای خود(به قول Red Dead که به دسته های شما Fireteam می گوید) انجام دهید و هم به صورت تکی، انتخاب با خودتان است.

این ماموریت ها به صورت تیم های ۴ نفره انجام پذیر خواهند بود، پس اگر به تنهایی می خواهید وارد لابی بازی شوید انتظار هم گروهی های رندوم را داشته باشید. بعد از اینکه این کارها را انجام دادید، با چند بازیکن دیگر هماهنگ خواهید شد تا یک ماموریت رندوم Red Dead Online را تکمیل کنید.

هر چقدر زمان بیشتری را صرف تجربه ی بخش آنلاین کنید و ماموریت های بیشتری را تکمیل کنید، آن دسته از کارها و ماموریت هایی که بعدا قابل انجام هستند با پاداش بیشتری همراه خواهند بود. برای ما یک ماموریت با نام “Kill Them, Each and Every One” ظاهر شد، یک ماموریت سر راست که وظیفه ی شما حمله به یک پایگاه نظامی و قتل رهبرشان است.

تکمیل این ماموریت حدودا ده دقیقه بیشتر زمان نبرد و حاصل زحمات ما ۲۵۰ دلار پاداش ناقابل بود که بعد از اتمام کار دریافت کردیم. واضح است که همه ی ماموریت ها اینقدر هم دست و دلباز نخواهند بود و اکثرا ۳۰ دلار یا ۵۰ دلار پاداش خواهند داشت، اما همینقدر پول هم خیلی بهتر از فعالیت های آغازین بازی است.

بازی Red Dead Online

دو تذکر لازم که بهتر است بدانید:

  1.  پول دریافتی بعد از اتمام هر ماموریت به حسابتان افزوده می شود، یعنی اگر یک ماموریت را دوباره انجام دهید فقط تجربه ی بیشتری کسب می کنید نه پول بیشتر.
  2. دومین موردی که نیاز است به خاطر بسپارید این است که اگر در حین انجام یک ماموریت کشته شوید و دوباره اقدام به تکمیل آن کنید، پاداش کمتری عایدتان خواهد شد. اگرچه هنوز اطمینان نداریم که این مورد بر روی میزان تجربه هم تاثیر گذار است یا خیر، اما اگر می خواهید که تمام کمال ماموریت هایتان را به اتمام برسانید، بهتر است که این تذکرات را به خاطرتان بسپارید.

پس اگر خوش شانس باشید و خیلی درگیر تکرار ماموریت ها نشوید، می توانید در همان اوایل بازی ۳۵۰ دلار را به راحتی به جیب بزنید.حالا یک سوال برایمان پیش می آید: پول هایی را که بدست آرودیم کجا می توانیم خرج کنیم؟

بعدا خیلی جزئی تر به این بحث خواهیم پرداخت اما فعلا غریزه ام به من می گوید که بهترین گزینه خرید bolt-action rifle به قیمت ۳۶۰ دلار می باشد.با استفاده از این سلاح قادر خواهید بود که پوست های با کیفیت بهتر و گوشت بیشتری را از حیوانات بزرگی مانند گوزن ها بدست آورید. اما اگر به دنبال یک کلاه خیلی خاص و شیک می گردید که فکر می کنید ارزش پولی که بدست آورده اید را دارد، آزاد هستید که هر گونه دوست دارید از ثروت خود در این دنیای عظیم و خطرناک استفاده کنید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط