بازی Red Dead Online

راهنمای بازی Red Dead Online: نقشه ی گنجینه ها، صندوق ها و منطقه ها

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از polygon، با سپری کردن زمان بیشتر در بخش آنلاین عنوان Red Dead ، هر از گاهی نقشه ی گنجینه هایی دریافت خواهید کرد، اما پیدا کردن محل دقیق قرارگیری این گنجینه ها توسط نقشه هایی که دریافت می کنید کار ساده ای نخواهد بود. مانند هر فعالیت دیگر در Red Dead Online برای کسب مقداری پول، همیشه باید انتظار کمی سختی و مشقت را داشته باشید.

بنا به دلایلی که بعدا ذکر خواهم کرد نمی توانیم محل دقیق این جعبه های قفل شده را در راهنمایمان برایتان مشخص کنیم، اما می توانیم به شما کمک کنیم تا با سیستم پیدا کردن گنجینه ها آشنا شوید و وقت کمتری را صرف گشت و گذار بدون هدف کنید. نقشه ی گنیجنه ها چه سیستمی در Red Dead Online دارند.  نقشه های گنجینه های Red Dead Online را با انجام فعالیت ها متفاوت و تکمیل دستاوردها دریافت خواهید کرد. با انتخاب نقشه از Satchel با پیغام زیر مواجه می شوید:

“شما یک نقشه ی گنجینه را باز کرده اید، برای دریافت پاداشتان منطقه را جست و جو کنید”

با باز کردن نقشه ی جهانی می توانید محیط گسترده ی قرارگیری گنجینه را مشاهده کنید.

طبق تجربه ای که تا الان در بخش آنلاین این بازی کسب کرده ایم دو مورد پر اهمیت وجود دارند:

  •  در نقشه ی شما موقعیت جغرافیایی گنجینه ها به صورت گسترده نمایان می شود. به عنوان مثال نقشه ی گنجینه ی Bard’s Crossing که بعد از رسیدن به رتبه ی دهم دریافت می کنید در New Hanover واقع شده است، در بخش غربی ایستگاه Flatneck ( که در نقشه ی بالا نشان داده شده است)
  • گنجینه ها در مناطق مختلفی از نقشه با نقطه ی جغرافیایی مشخص ایجاد خواهند شد.

بازی Red Dead Online

در یکی از بازی هایمان، گنجینه ی درجه دهم را که در لبه ی یک صخره مشرف به رودخانه داکوتای شمالی بود را پیدا کردیم. یکبار هم صدها متر دور تر مورد مشابهی را در بانک های Flat Iron Lake یافت کردیم.( هر دو مورد در تصاویر زیر مشهود می باشند)

ابرهای زردی که بر روی نقشه ی شما ظاهر می شوند نشان دهنده ی محل جغرافیایی گنجینه می باشد. دیگر به عهده ی خودتان است که می خواهید به همین ابرهای زرد اکتفا کنید یا خیر. چگونه گنجینه ها و جعبه های قفل شده را در Red Dead Online پیدا کنیم.

خب حالا بر می گردیم به سوال اصلی: چگونه می توانید گنجینه ها را در Red Dead Online پیدا کنید؟ جواب این است که بر خلاف تصورتان باید با اسب یا پای پیاده در مناطق مشخص شده جست و جو کنید تا با استفاده ی مداوم از قابلیت Eagle Eye بتوانید آیتم های مورد نظر را پیدا کنید.

به صورت جزیی تر که بگوییم، می توایند در مناطق مشخص شده با اسب خود یا با پای پیاده حرکت کنید و منتظر باشید تا کنترلتان بلرزد. حس مشابهی را مانند وقتی که از روی گیاهان یا هویج ها رد می شوید تجربه خواهید کرد. این روش Red Dead Online است تا به شما یادآوری کند که گنجینه ای در نزدیکیتان وجود دارد.

وقتی که لرزش کنترلر خود را احساس کردید، یک مسیر را انتخاب کرده و شروع به حرکت کنید. اگر در مسیر صحیح قدم بردارید فرکانس ارتعاش دسته ی شما افزایش می یابد، انگار که کنترلرتان ضربان قلب دارد. اما اگر مسیر اشتباه را پیش بگیرید لرزش دسته کمتر شده و با ادامه ی مسیر محو خواهد شد. وقتی که شما ۲۰ یارد یا خیلی دور از گنجینه ها و جعبه های قفل شده هستید، می توانید با استفاده از قابلیت Eagle Eye(همزمان دو دکمه ی آنالوگ را فشار دهید) دنباله ی زرد رنگی را که به آیتم مورد نظر که با رنگ نارنجی می درخشد ختم می شود، ردیابی کنید.(تقریبا مشابه سیستم شکار حیوانات افسانه ای در Red Dead Redemption 2)

خلاصه ی تمام این کارها: نقشه ی گنجینه ها را پیدا کنید، بازشان کنید، به ناحیه ی مشخص شده در نقشه بروید، محیط را به خوبی جست و جو کنید، منتظر لرزش کنترلر خود باشید، با توجه به میزان ارتعاش دسته مسیر درست را پیدا کنید و در نهایت از قابلیت Eagle Eye استفاده کنید تا بتوانید به نقطه ی دقیق گنجینه ها و جعبه های قفل شده دسترسی پیدا کنید.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط