راهنمای بازی FIFA 19 | چگونه Carniball Mendy SBC را تکمیل کنیم؟

در این مطلب به شما کمک می کنیم که به راحتی کارنیبال بازیکن Mendy را تکمیل کنید.

در ایونت کارنیبال در بازی FIFA 19 نوبت به کشور فرانسه رسیده است. در این مطلب تمام کارهایی که لازم است برای گرفتن این کارت انجام دهید را بررسی می‌کنیم.

SBC قیمت زیادی برای خرید دارد، مبلغی در حدود ۱۷۰ هزار سکه. این بازیکن یکی از بهترین‌های دفاع چپ Premier League در بازی می‌باشد. در زیر لیستی از کارهایی که باید برای باز کردن این کارت لازم است انجام دهید را برای شما آورده‌ایم.

Les Bleus
  • بازیکنان فرانسه: حداقل ۲ نفر
  • امتیاز کلی تیم: حداقل ۸۵
  • Chemistry تیم: حداقل ۸۰
جایزه: Mega Pack
۸۵-Rated Squad – FIFA 19 Carniball Mendy SBC
  • بازیکنان تیم هفته: حداقل ۲ نفر
  • امتیاز کلی تیم: حداقل ۸۵
  • Chemistry تیم: حداقل ۷۰
جایزه: Prime Gold Players Pack

خوشبختانه، در حالی که هر دوبخش Carniball Mendy SBC بسیار گران هستند، ولی باز هم کارهای نسبتاً آسانی می‌باشند. از آنجایی که تقریباً تمام بازیکنانی که امتیازشان ۸۴، ۸۵ و ۸۶ است در حال حاضر در FIFA 19 قیمت ارزانی دارند، درواقع شما محدود به لیگ یا کشور خاصی نیستید.

همچنین، از آنجایی که Chemistry ترکیب تیم نیازمند امتیاز ۷۰ است، شما می‌توانید بازیکنان را در موقعیت‌های مختلف چرخشی بچینید و یا تنها برروی یک لیگ تمرکز نکنید.

برای بخش Les Bleus، بهترین کاری که باید انجام دهید این است که فقط با یک لیگ در FIFA 19 بمانید. تنها کافی است آن لیگ دارای بازیکنان با امتیاز کافی باشد. لازم نیست حتماً League 1 را بخاطر داشتن بازیکن‌های فرانسوی انتخاب کنید.

بازیکنانی مانند Dembele از تیم Barcelona، Laporte از Manchester City و یا Martial از Manchester United انتخاب‌های خوبی برای بازی کردن هستند.

شما می‌توانید از هر لیگی برای قسمت دوم Carniball Mendy SBC بازیکنان خود را انتخاب کنید، زیرا از آنجایی که امتیاز Chemistry شما باید ۷۰ باشد، قابلیت این را دارید که دو بازیکن از TOTW (Team of The Week) یا همان تیم هفته هرجایی که لازم داشتید استفاده کنید.

برای انتخاب بازیکنان TOTW مطمئن باشید که از جدیدترین تیم هفته FIFA 19 استفاده کنید، زیرا آن‌ها به صورت فعال پک می‌شوند و قیمتشان پایین‌تر می‌باشد.

این تمام چیزی بود که برای تکمیل Carniball Mendy SBC در بازی FIFA 19 نیاز داشتید. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط