fifa

راهنمای بازی FIFA 19 | اگر نمی‌توانید پله یا رونالدو را بخرید، چه کسی برای شما مناسب است؟

با حدود 400 تا 600 هزار سکه، یکی از بهترین بازیکن‌های بازی را بدست اورید

با اوج گرفتن فصل فوتبال سال ۲۰۱۸-۱۹، بسیاری از بازیکنان بازی FIFA 19 در حال چیدن سوپر تیم نهایی خود هستند، به هر حال به دلیلی اسم این بخش Ultimate Team نام دارد.  برای بسیاری از مخاطبین بازی داشتن یک یا دو بازیکن اسطوره‌ای نکته اصلی استراتژیشان است. با این حال به غیر از افرادی که پول واقعی خرج می‌کنند، تعداد اندکی وجود دارند که می‌توانند از پس Ronaldo 6.5 میلیونی یا پله ۴٫۸ میلیونی برآیند. هر چند برای این افراد گزینه‌های دیگری برا وارد شدن به دنیای اسطوره‌ای این بازیکن‌ها وجود دارد. در این مطلب ما ۶ بازیکن که کمتر از ۶۰۰ هزار سکه قیمت دارند اما با این حال مهره اصلی ارتقای تیم شما می‌شوند را معرفی می‌کنیم. این بخش را با مردی شروع می‌کنیم که ۷۷ گل برای کشور خود به ثمر رسانده و حداقل ۷۷ پاس گل داده است شروع می‌کنیم.

Hidetoshi Nakata (CAM, 88 OVR)

فیفا

با ۹۰ Ball Control, 90 Composure و ۹۳ Vision این کاپیتان ژاپنی موقعیت‌های خارق العاده‌ای برای فورواردهای شما ایجاد می‌کند و می‌توان او را با حدود ۵۰۰,۰۰۰ سکه خرید. حتی بهتر از این، می‌توان او را تا ۲۵ فبریه با کامل کردن چالش‌های a Squad Building Challenges بدست آورد که چیزی حدود ۴۷۰ هزار سکه برای شما آب می‌خورد و ۷ پک نیز در راه کامل شدنش برای شما به ارمغان می‌آورد.

Alessandro Nesta (CB, 92 OVR)

همانند Nakata، این بازیکن محبوب ایتالیایی را می‌توان با Squad Building Challenge بدست آورد. این چالش‌ها تا آخر فبریه در دسترس هستند و با چیزی حدود ۵۹۵ هزار سکه می‌توان آن را کامل کرد. اگر بخواهید او را مستقیما از بازار بازی بخرید، از بودجه ۶۰۰ هزارتایی ما عبور می‌کند اما در عوض شما می‌توانید برای کارت‌های متوسط یا baby cardهایش که ۹۰ و ۸۸ امتیاز و ۵۰۰ و ۴۸۰ هزار سکه قیمت دارند، تهیه کنید.

Emmanuel Petit (LB, 85 OVR)

fifa

۴۷۰ هزار سکه، ارزان‌ترین قیمتی‌ست که شما می‌توانید با آن یک بازیکن Icon را بخرید. Petit را می‌توان براحتی در عوض آن قیمت بدست آورد. امتیاز پایین و سرعت ۸۰ او باعث پایین آمدن این قیمت شده است. شاید این سرعت برای یک LB مناسب نباشد، اما او با ۶٫۱ فوت قد و استامینا ۸۷، از لحاظ دفاعی همانند یک دیوار در مقابل مهاجمان تیم حریف است و می‌توانید از او در اواخر بازی، جایی که مهاجمان حریف خسته شده‌اند، به عنوان CB استفاده کنید.

Marc Overmars (LW, 88 OVR)

فیفا

آیا بدنبال یک بازیکن سریع می‌گردید؟ Overmars بهترین انتخاب شماست. اما از خیر نسخه ۵۹۰ هزارتایی او با امتیاز ۹۰  بگذرید و به جای ان به سراغ نسخه ۴۷۰ هزارتاییش با امتیاز ۸۸ بروید. او دقیقا همان سرعت ۹۴ را که در کارت قوی‌ترش می‌شد پیدا کرد، در این کارت نیز دارد که ۱۲۰ هزار سکه کمتر برای او می‌دهید. خوشبختانه همانند سرعت این بازیکن، کمترل توپ او نیز به همان خوبی است. با ۸۶ Ball Control, 87 Balance, 88 Reactions و ۸۹ Composure به کابوسی برای RBهای حریف تبدیل خواهد شد.

Sol Campbell (CB, 85 OVR)

برای دفاع، بهترین انتخاب من Sol Campbell با ۸۶ سرعت، قدرت ۹۱ و دقت ضربه سر ۸۷ است که هم بر روی زمین و هم در هوا او را به یکی از بهترین دفاع‌ها در بازی تبدیل می‌کند که می‌توانید او را در ازای ۵۴۰ هزار سکه خریداری کنید.

Alan Shearer (ST, 91 OVR)

FIFA

با قدرت کافی (۸۸) برای نگه داشتن توپ، سرعت نسبتا خوب برای رد شدن از اخرین نفر دفاعی (۸۱)، با دقت ضربه سر افسانه‌ای خود (۹۴) و تمام کننده‌ای اسطوره‌ای (۹۵)، کارت پرایم Shearer یکی از بهترین کارت‌ها در بازی است. این کارت چیزی حدود ۵۵۰ هزار سکه برای شما آب می‌خورد، اما با او که خط محاجمانتان را رهبری می‌کند در عرض چند لیگ آخر هفته بیشتر این پول را به شما بر می‌گرداند.

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشفیفامطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط