راهنمای بازی Devil May Cry 5 | چگونه Devil Trigger بینهایت را بدست آوریم؟

در این مطلب راه‌ بدست آوردن Infinite Devil Trigger را به شما آموزش می دهیم.

سری جذاب DMC با قسمت پنجم خود یعنی Devil May Cry 5 دوباره به دنیای بازی برگشته است. در این بازی شاهد چهره‌های دوست داشتنی و نام آشنای دانته (Dante) و نرو (Nero) هستیم که به همراه کاراکتر جدیدی به نام وی (V)، داستان این بازی را شکل داده‌اند. در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه در Devil May Cry 5 بتوانید به Devil Trigger بینهایت دست پیدا کنید.

باز کردن لباس جاگزین Super در Devil May Cry 5

قبل از اینکه بتوانید Devil Trigger بینهایت را استفاده کنید، اول نیاز دارید تا بعضی از لباس‌های Super Costume را برای کاراکترهای بازی باز کرده تا این توانایی برای شما در دسترس قرار بگیرد.

باز کردن این لباس‌ها کار آسانی نخواهد بود، زیرا برای اینکار نیاز دارید تا ابتدا بازی را در سطح سختی ‘Dante Must Die’ به اتمام برسانید. این سطح سختی زمانی باز خواهد شد که بازی را در دو درجه Devil Hunter و Son of Sparda تمام کنید. زمانی که اینکار ارا انجام دهید، Dante Must Die برای شما باز خواهد شد.

زمانی که بازی را در این درجه سختی تمام می‌کنید، بازی برای تمام کاراکترها لباس‌های Super Costume را باز می‌کند. با استفاده از این لباس‌ها، شما به صورت خودکار می‌توانید از قدرت بینهایت Devil Trigger بهره ببرید.

نکات مثبت و منفی Infinite Devil Trigger

با استفاده از Devil Trigger، اکثر چالش‌های بازی بسیار ساده و راحت خواهند شد. با آزاد کردن شیطان درونی کاراکتر، قادر خواهید بود تا دشمنان را براحتی کشته و مراحل را به سرعت به پایان برسانید. اگر می‌خواهید تنها از بازی لذت برده و آن را به پایان برسانید، زمان خوبی است که از این لباس‌های Super Costume استفاده کنید.

گرچه، به یاد داشته باشید که استفاده از این لباس‌ها و Infinite Devil Trigger به صورت خودکار رتبه مبارزات شما را به ۸۰% کاهش می‌دهد، که مقدار قابل توجهی است. این کاهش امتیاز باعث می‌شود تا رسیدن به رنک S در مراحل بسیار سخت شده، و قطعاً میزان Red Orbs به دست آمده را نیز کاهش می‌دهد.

این تمام چیزی بود که برای رسیدن به قدرت Infinite Devil Trigger نیاز داشتید. نظر شما درباره بازی Devil May Cry 5 چیست؟ آیا توانسته است طرفداران سری DMC را راضی نگه دارد؟ دیدگاه خود را با مما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط