Destiny

راهنمای بازی Destiny 2 | دعوت نامه the Nine

چگونه Invitation of the Nine را با موفقیت به پایان برسانید

در فصل جدید بازی Destiny 2: Season of the Drifter، بانجی یک کوئست جدید با نام Invitation of the Nine را در بازی قرار داده است. طبق پست این هفته بلاگ بانجی در ۱۴ مارس، کوئست Invitation of the Nine به مدت ۹ هفته از ۱۵ مارس شروع خواهد شد.

Destiny 2

هر هفته Xur یک Invitation of the Nine جدید برای خرید با خود به همراه می‌آورد. با خرید این دعوت‌نامه، شما به یک سفر در طول منظومه شمسی دعوت می‌شوید. با کامل کردن این کوئست تجهیزات قوی و اطلاعات داستانی جدید به عنوان جایزه به شما داده می‌شود. در این مطلب ما قصد داریم تا به شما در این سفر پرخطر کمک کنیم.

هفته اول: ۱۵ مارس

این هفته، Xur شما را به دیدار the Nine دعوت می‌کند. آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه با Drifter به توافق رسیدند.

The World

از Xur دعوت‌نامه را بخرید که قیمت آن ۹ عدد Legendary Shards است. The Nine از شما می‌خواهند که نیروهای Cabal, Taken و Fallen را از پای در آورید. کشتن آن‌ها احتمال بدست آوردن metaphysical samples را به همراه دارد و شما به ۹ عدد از آن‌ها برای هر نژاد نیاز دارید. شما همچنین باید استرایک the Lake of Shadows را کامل کنید.

شما این Strike را در سیاره زمین که به EDZ معروف است، پیدا می‌کنید. با کامل کردن این Strike احتمالا همه نمونه‌های Takenها را بدست آورده‌اید. با این حال اگر این اتفاق نیفتاد، می‌توانید دوباره این Strike را امتحان کنید یا به سراغ Public Event در Gulch بروید.

برای گرفتن نمونه‌های دو نژاد دیگر، تقریبا می‌توانید در یکا یک نقاط EDZ (European Dead Zone) که در زمین قرار دارد پیدا کنید. منطقه Trostland برای پیدا کردن هر دو نژاد عالی‌ست، در Outskirts فقط Fallen پیدا می‌کنید و Winding Cove, Firebase Hades و Sunken Isles پر از Cabal هستند.

وقتی که به اندازه کافی نمونه جمع آوری کردید یک دعوت‌نامه جدید از the Nine دریافت می‌کنید. این دعوت‌نامه یک Bounty جدید با نام Into the Unknown است.

Mystery and Potential

گزینه Mystery and Potential که زیر قسمت the Reckoning در Gambit وجود دارد را انتخاب کنید تا کوئست جدید خود را کامل کنید.

به درون پرتال بروید، و به درون Void بپرید، همانطور که در Reckoning انجام می‌دادید. با Emissary صحبت کنید تا بفهمید که Drifter چطور آن توپ یخی را به سفینه‌اش متصل کرده است. یک تجهیزات قدرتمند و یک میان‌پرده زیبا جایزه شماست.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط