راهنمای بازی Battlefield V | چگونگی بازی با دوستان در بخش Firestorm

راهنمای بازی با دوستانتان در مد بتل رویال بازی Battlefield V

مدتی است که از انتشار مد بتل رویال بازی Battlefireld V یعنی Firestorm می‌گذرد. Firestrom در واقع تجربه‌ای تازه از سری بازی‌های Battlefield در قالب داغ‌ترین ترند این روز‌های دنیای گیم یعنی بتل رویال است. در این مد شما می‌توانید در زمین، دریا و آسمان به مبارزه با دیگر بازیکنان پرداخته و با زنده ماندن به عنوان آخرین نفر برنده بازی باشید. برای بازی کردن این مد، دو حالت تک نفره و گروه‌های چهارنفره وجود دارد.

مطالب مرتبط: بازی Battlefield V | راهنمای علامت‌گذاری در نقشه در حالت Firestorm

گروه‌های Battlefield V Firestorm به صورت چهارنفره هستند و شباهت به دیگر بازی‌های این سبک دارند. هرگروه‌ یک سرگروه دارد که همان بازیکنی است که گروه را ایجاد و دیگران را دعوت کرده است.

نکته‌ی مهمی که درباره گروه‌های Firestorm وجود دارد، این است که وقتی شما یک بازی را با گروهتان به پایان می‌رسانید، سرگروه تیم را درکنار هم نگه می‌دارد. اگر سرگروه خارج شود، سرگروه به بقیه اعضای گروه پیام می‌فرستد تا در صورت تمایل تیم را ترک کنند. به این ترتیب، حتی درصورتی که لیدر گروه هم از بازی خارج شود، نیازی به تشکیل دوباره گروه نیست و در همان گروه قبلی می‌توان به بازی پرداخت.

چگونگی بازی با دوستان

وقتی یک گروه را تشکیل می‌دهید یا به گروه دیگری وارد می‌شوید، برای دعوت از دوستانتان باید به صفحه social بازی سر بزنید. برای این کار از منوی اصلی، برروی آیکون دوست در پایین سمت راست صفحه کلیک کنید تا لیست دوستانتان را نمایش دهد. سپس با کلیک کردن بر علامت + در سمت راست هریک از دوستانتان، به گروه آن‌ها بپیوندید یا آنان را به گروه خود دعوت کنید.

برای بازی با دوستانتان در کنسول‌ها، بر دکمه‌ی راستی کلیک کنید تا به منوی دوستانتان دسترسی پیدا کنید. سپس برروی اسم هریک از دوستانتان که می‌خواهید با او به بازی بپردازید رفته و دکمه Y یا مثلث را برای تشکیل گروه فشار دهید.

به همین راحتی و البته یادتان باشد برای این که با دوستی به بازی بپردازید اول باید اورا در لیست دوستان خود داشته باشید تا قادر به دعوت او باشید. بنابراین قبل از هرکای مطمئن شوید که دوستتان در لیست دوستانتان حضور دارد.

این تمام چیزی بود که برای بازی با دوستانتان به آن نیاز داشتید.

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط