راهنمای بازی Apex Legends | چگونه با Bangalore سریعتر بازی کنیم؟

در این مطلب یاد می گیرید چطور با Bangalore بازی کنید

Bangalore یک سرباز سنتی در بازی Apex Legends است. او سریع می‌دود، خوب شلیک می‌کند، و بر بخش‌های مختلف تفنگ‌ها تسلط دارد. شاید به نظر مانند دیگر کاراکترهای بازی‌های شوتر باشد، ولی توانایی‌های او کمتر از دیگر Legend ها در بازی Apex نیست. مکانیزم‌های زیادی وجود دارند که بازی با Bangalore را جذاب می‌کنند.

برای اینکه بتوانید زمانی که در King’s Canyon فرود می‌آیید، موفق و پیروز میدان باشید و بتوانید به راحتی با Bangalore ارتباط برقرار کنید، چند نکته پیرامون توانایی‌های این کاراکتر خشن و دوست‌داشتنی جمع‌آوری کرده‌ایم و در این مطلب به بررسی توانایی‌های او می‌پردازیم.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی APEX LEGENDS | چگونه با کاراکتر MIRAGE دشمنان را فریب دهیم؟

توانایی Passive
دو برابر (Double Time)

با استفاده از این توانایی، زمانی که به Bangalore شلیک می‌شود برای مدت کوتاهی سرعتش زیاد می‌شود.

این توانایی را می‌توان یکی از بهترین Passiveهای بازی Apex Legends دانست. این Passive به نوعی ابزار هشدار است، یک راه خوب برای زمانی که می‌خواهدی فرار کنید، و حتی یک توانایی حمله‌ای عالی که به شما اجازه می‌دهد با جاخالی دادن به تیرهای دشمن به سرعت به او نزدیک شوید.

در زمانی که این توانایی را فعال می‌کنید، حواستان باشد که این قدرت برای تغییر جهت‌های سریع تعریف نشده است. پس اگر زیاد دور خود بچرخید، درواقع نمی‌توانید از تمام افزایش سرعت خود استفاده کنید. در عوض، شما باید در یک مسیر تقریباً صاف شروع به دویدن کنید و چه بهتر که در این مسیر به جای دویدن، لیز بخورید.

توانایی Tactical
دودزا (Smoke Launcher)

Bangalore کنیستری را شلیک می‌کند که باعث ایجاد دیواری از دود می‌شود.

باید به این بمب دودزا به چشم یک پوشش نگاه کرد. اگر آن را دور خود و هم‌تیمی‌هایتان شلیک کنید، کار را برای دشمنانتان سخت می‌کنید و دیگر نمی‌توانند به راحتی به شما شلیک کنند. حتی اگر توسط حریف دیده شدید، می‌توانید از این بمب برای افزایش سلامتی و یا احیای هم‌تیمی خود استفاده کنید.

تفنگ دودزای Bangalore دارای ۲ کپسول است. برای اینکه بفهمید چند بمب برای شما باقی مانده، باید به چراغ‌های نارنجی رنگ در کنار آیکون توانایی نگاه کنید. از آنجایی که می‌توانید همزمان از دو نارنجک خود استفاده کنید، با استفاده از آن‌ها براحتی دو طرف خود را بپوشانید.

توانایی Ultimate
Rolling Thunder

Bangalore با این توانایی می‌تواند از طریق توپخانه، در محوطه‌ای که مشخص می‌کند، آنجا را بمباران کند.

توپخانه به شما و یا هم‌تیمی‌هایتان آسیبی وارد نمی‌کند، پس در استفاده از آن نگران میزان سلامتی خود نباشید. از همه مهم‌تر، استفاده از این توانایی بهترین زمان برای پیش‌روی به سمت دشمن است، زیرا حریف در حال فرار از طوفانی خواهد بود که شما به راه انداخته‌اید.

اگر دشمنی را Down کردید، ولی نمی‌توانستید به سمت او بروید تا او را بکشید، از این توانایی استفاده کنید. در بدترین حالت برای آسیب وارد کردن به دشمنان و یا بیرون کشیدن از پناهگاه و پیشروی به سمت آن‌ها، می‌توانید از Rolling Thunder استفاده کنید. حتی امکان دارد با استفاده از آن، یک یا دو نفر را بکشید، مخصوصاً اگر دشمن را درهنگام احیای هم‌تیمی‌اش گیر بیاندازید.

در نهایت می‌توان Bangalore را یک سرباز ماهر و متفاوت در نظر گرفت. دیدگاه خود را درباره این شخصیت با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Apexراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط