راهنمای بازی Apex Legends | چگونه با کاراکتر Mirage دشمنان را فریب دهیم؟

از خود Decoy بسازید، دشمن را فریب دهید، او را بکشید

شخصیت Mirage در بازی Apex Legends ، کاراکتری قدرتمند به حساب می‌آید. بازیکن می‌تواند با استفاده از توانایی‌های او، دشمن را فریب دهد و حواسش را پرت کند. در این مطلب پتانسیل‌ توانایی‌های کاراکتر Mirage را بررسی می‌کنیم.

مطلب مرتبط: چگونه با LIFELINE تیم را بیشتر زنده نگه داریم؟

توانایی Passive
Encore

به صورت خودکار یک Decoy کار می‌گذارد و وقتی که Down شده است برای ۵ ثانیه خود را از چشم دشمنان می‌پوشاند.

این توانایی یک Passive ضعیف در Apex به حساب می‌آید و نیازمند این است که شما مرده باشید تا از آن استفاده کنید. البته که برتری نسبی کمی به شما می‌دهد. از زمانی که ناپدید شدید، استفاده کنید و به سرعت سینه‌خیز به جایی بروید که دور از تیررس دشمن باشد.

شما بعد از استفاده از این توانایی پنهان می‌شوید، ولی به این معنی نیست که دیدن شما غیرممکن باشد، پس سعی کنید اعمال قابل مشاهده انجام ندهید (مثلاً باز کردن درب). سعی کنید از معرکه جنگ دور شوید و خود را به جایی امن برسانید.

توانایی Tactical
Psycho Out

Mirage یک Decoy را به یک مکان می‌فرستد، که آن Decoy به سرعت به آن مکان می‌رود.

کپی‌های Mirage، احمق هستند. برای اینکه بتوانید از کپی خود بیشترین استفاده را داشته باشید، قبل از فعال کردن آن نشانه را به سمت آسمان بگیرید و سپس کپی را فعال کنید، اینکار باعث می‌شود تا کپی شما تا جایی که می‌تواند یا به او شلیک می‌شود، حرکت کند. مطمئن شوید که در مسیر Decoy (کپی) مانعی وجود نداشته باشد، زیرا باعث خراب شدن توهم و فریب می‌شود.

هدف تمام کپی‌ها این است که دشمنان به سمت آن‌ها شلیک کنند. دشمنانی که به سمت کپی‌ها شلیک می‌کنند، به محض شلیک، پینگ می‌شوند و مکان آن‌ها نمایش داده می‌شود. از این توانایی برای کمین کردن و یا تشخیص دشمنانی که در گوشه‌های نقشه مخفی شده‌اند استفاده کنید. برای اینکه کپی‌ها واقعی‌تر به نظر بیاید، اول بنشینید و سپس از کپی استفاده کنید.

توانایی Ultimate
عملیات پنهان شدن (Vanishing Act)

Mirage خود را پنهان می‌کند و گروهی از کپی‌ها را اطراف خود ظاهر می‌کند.

از این توانایی می‌توانید برای ایجاد یک هرج و مرج در Apex ، استفاده کنید. همانطور که می‌توانید از آن برای فرار از یک مبارزه خطرناک بهره ببرید، به همان اندازه نیز در فریب دشمنان و شلیک از طرفین به آن‌ها کاربرد دارد.

زمانی که مخفی می‌شوید، هنوز هم قسمتی از شما قابل مشاهده است، پس زمانی که می‌خواهید فرار کنید، سعی کنید در اسرع وقت از تیررس دشمنان دور شوید. در زمانی که دشمنان به سمت آخرین مکانی که شما را دیده‌اند، شروع به شلیک می‌کنند، بهتر است بنشینید و حرکت کنید، زیرا در حالت ایستاده احتمال آسیب دیدن بیشتر می‌شود.

شیوه بازی Mirage در واقع فریب دشمنان با استفاده از Decoyهای خود است. او یک مأمور فوق‌العاده در هرج و مرج است، دشمنان خود را با اطلاعات غلط فریب می‌دهد. اگر بتوانید در بازی با او استاد شوید، حتی بهترین بازیکنان نیز در مقابل شما فرق بین واقعیت و توهم را متوجه نمی‌شوند.

دیدگاه خود را درباره این استاد فریب با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Apexراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط