Anthem

راهنمای بازی Anthem | کلاس Storm

اگر به نبرد از راه دور علاقه دارید، Storm بهترین انتخاب برای شماست.

همانطور که در مطلب قبلی راهنمای بازی Anthem گفتیم، این بازی دست شما را در انتخاب Javelinها باز می‌گذارد و انتخاب‌های متفاوتی ارائه می‌دهد. با رسیدن به سطح ۱۲ در بازی می‌توانید یک Javelin جدید را امتحان کنید. البته که انتخاب اولین Javelin برای تجربه از بین گزینه ها کار مشکلی است اما از انتخاب اولین Javelin سخت تر، ماهر شدن در استفاده از Javelin مورد علاقه‌تان است. در این قسمت از سری راهنمای بازی Anthem قصد داریم تابه طور مفصل درباره ویژگی‌های یکی از Javelin ها به نام Storm برایتان بنویسیم.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی Anthem | چگونه بهترین Javelin را انتخاب کنیم؟

قبل از پرداختن به جزئیات، می‌خواهم برایتان از مهم ترین ویژگی‌های این Javelin بنویسم. در بین تمامی Javelin ها، Storm بیشتر از هر Javelin دیگر می‌تواند در هوا بماند و توانایی‌هایش برای ضربه وارد کردن به نواحی مختلف تخصص یافته اند. این ترکیب باعث شده تا Storm به بهترین Javelin برای از بین بردن گروهی از دشمنان با فاصله‌ای امن تبدیل شود.

اکنون به تعدادی از نکات مهم برای کار کردن با Storm Javelin در بازی Anthem می‌پردازیم.

از سلاح‌های دوربرد استفاده کنید

از زمان زیاد پرواز کردن گرفه و توانایی‌های خاص Storm گرفته تا جان و سپر کم، طراحی این Javelin به گونه‌ای بوده که همیشه از محل درگیری فاصله داشته باشد. به همین دلیل سلاح‌های انتخابی شما هم باید متناسب با این ویژگی Storm باشد.

Storm در استفاده کردن از سلاح‌های دوربرد مانند sniper rifles و marksman rifles نسبت به دیگر Javelin ها برتری دارد. سلاح‌هایی با تخریب پذیری بالا که فاصله طولانی از قدرت آن‌ها چیزی کم نمی‌کند.

برای سلاح دوم هم، سعی کنید اسلحه‌ای را انتخاب کنید که در شرایط بحرانی بدردتان بخورد. این سلاح می‌تواند یک assault rifle و یا حتی درصورتی که عادت دارید به صحنه نبرد نزدیک شوید یک SMG باشد. البته اگر واقعا به نبرد از راه دور پایبند هستید می‌توانید یک marksman rifle را به عنوان سلاح دوم برای برد‌های کوتاه تر انتخاب کنید.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی Anthem | کلاس Interceptor

اساسا شما می‌توانید همیشه در حال پرواز باشید، یک قابلیت خوب!!

اگر شما Storm را انتخاب می‌کنید، باید نگاه متفاوتی به نبرد نسبت به دیگر Javelin ها داشته باشید. Interceptors و Rangers اغلب درحال یافتن مکانی روی زمین برای پناه گرفتن در هنگام نبرد هستند درحالی که Storm محدودیتی ندارد. Storm می‌تواند مدت زیادی را در هوا باشد بدون اینکه نیاز باشد زمین را لمس کند. درعوض، شما باید بدنبال محل‌هایی در هرمنطقه باشید که بتواند شما را هنگامی که در هوا هستید پوشش دهد. نه تنها این موضوع شما را به هدف سخت تری نسبت به دوستانتان روی زمین تبدیل میکند، بلکه میتوانید از موقعیت هایی با امتیازات بیشتر بهره مند بشوید.

از پشت یک گیاه بزرگ در سقف یک غار بیرون بیایید، تعدادی از ability هایتان را روی دشمنان استفاده کنید و حتی قبل از اینکه آن‌ها به هدفشان برخورد کنند به محلی امن برگردید. این را تکرار کنید تا زمانی که همه دشمنانتان نابود شوند.

از Ability هایی استفاده کنید که همدیگر را پوشش دهند

Ability ها، برای یک Storm در بازی Anthem از نان شب واجب ترند، پس مطئمن شوید که تا می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

هنگامی که Loadout خود را انتخاب می‌کنید، Ability هایی را برگزینید که در موقعیت‌های مختلف برایتان مفید باشند. برای مثال، اگر شما دو Ability با ناحیه‌های متاثر بزرگ و Cooldown های طولانی مانند  Lightning Strike و Arc Burst را انتخاب کنید، احتمالا زمانی را پیدا نخواهید کرد که از هردو Ability استفاده کنید. هنگامی که از یکی از آن‌ها استفاده می‌کنید به احمتال زیاد دشمنانتان میمیرند و وقتی دوباره به یکی از آن Ability ها نیاز پیدا می‌کنید، احتمالا در حال گذراندن Cooldown هستند. به جای آن سعی کنید از یک AOE ability با ناحیه تاثیر کمتر و Cooldown های کوتاه‌تر مانند Flame Burst استفاده کنید. اینگونه می‌توانید هنگام مواجهه با تعداد کمی از دشمنان از آن‌ها استفاده کنید و نیازی به استفاده از Ability های قوی‌تر نداشته باشید.

پرواز کردن با Storm تماما در مورد ماندن در هوا است

همانطور که چندین بار به روشنی ذکر کردیم، Storm بیشتر از هر Javelin دیگری می‌تواند در هوا بماند. البته با این که سوخت کمی هنگام حرکت در هوا مصرف می‌کنید، فعال کردن حالت پرواز مقدار بیشتری از سوخت شما را مصرف می‌کند. به این معنی که نمی‌توانید به اندازه قبل در هوا باقی بمانید.

بقیه Javelin ها نیاز دارند تا برای شروع پرواز خود، ابتدا متوقف شوند، در حالی که هدف اصلی برای یک Storm این است که تا حد ممکن در یک پرواز ادامه دار در هوا باقی بماند. این به این معنی است که شما نیاز دارید از قبل مسیر خود را مشخص کرده و برای چرخش‌ها فضای زیادی باقی بگذارید. در غیر این صورت، بیشتر از حد نیاز سوخت خود را مصرف می‌کنید و پرواز‌های کوتاه تری خواهید داشت.

از ultimate خود برای آسیب زدن روی یک BOSS استفاده نکنید

قابلیت آلتیمیت کلاس Storm به نام Elemental Storm، بهترین گزینه برای وارد کردن آسیب‌های جدی به گروه زیادی از دشمنان در یک منطقه است. شما می‌توانید از این قابلیت برای وارد کردن یک آسیب مشخص به یک BOSS استفاده کنید اما نگه داشتن این ultimate برای استفاده برروی گروهی از دشمنان کار عاقلانه تری است.

درآخر باید بگویم که Storm سخت جان ترین و یا دوربرد ترین Javelin نیست. بلکه تمرکز این Javelin روی پیدا کردن بهترین موقعیت و ماندن در آن است. تا زمانی که شما بتوانید بهترین محل برای پرواز را با Storm پیدا کنید، Storm به وسیله Ability هایش آسیب‌های جدی به دشمنانتان وارد می‌کند. دشمنانتان را بین ببرید بدون آنکه بفهمند از کجا خورده اند.

نظر شما درباره این Javelin چیست!؟

دسته بندی
ایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط