Anthem

راهنمای بازی Anthem | آموزش اتمام مرحله Triple Threat

چگونه barrier را در پازل Triple Threat غیرفعال کنیم.

غیرفعال کردن Barrier در بازی Anthem مرحله‌ای است که احتمال گیر افتادنتان در آن زیاد است. این مرحله جزئی از پازل ماموریت Triple Threat است. خوشبختانه، باوجود سختی فهمیدن پازل، راه حل آن آسان است. در ادامه قصد داریم تا به طور دقیق در غیر فعال کردن barrier کمکتان کنیم و شما هم پس از کامل کردن مرحله می‌توانید به خوش گذرانی‌هایتان در بازی بپردازید.

پازل barrier از شما می‌خواهد تا سه سمبل را در اطرافتان پیدا کنید و به ترتیب قرار دهید تا پازل حل شود.

این سمبل‌ها در قسمت شمال شرق، جنوب شرق و جنوب غرب اتاق هستند. به عبارت دیگر اگر پشت به پازل قرار بگیرید، در چپ، رو به رو و سمت راستتان قرار دارند.

شما باید با هرکدام از این سمبل‌ها تعامل برقرار کنید تا سمبل درست نمایان شود. هربار که دکمه را برای interact کردن فشار می‌دهید، یکی از سمبل‌ها مشخص می‌شود، هرسه را پیدا کنید تا سمبل درست نمایان و barrier غیرفعال شود.

به نظر می‌آید راه حل برای همه یکی است و به صورت رندوم تعریف نشده. بنابراین راه حل کامل به شکل زیر است.

اگر شما پشتتان را به barrier بکنید:

  • در سمت چپت سمبل به رنگ زرد
  • در جلو سمبل به رنگ بنفش
  • در سمت راست سمبل به رنگ قرمز

همانطور که گفتیم این‌ها برای همه به نظر یکسان می‌آیند. اما اگر برای شما فرق داشت، کافی است رنگ هرکدام را خودتان با پیدا کردن سرنخ آن‌ها تشخیص دهید.

نشانه سمت چپ، در ارتفاع سر قرار دارد و به یک دیوار می‌تابد. از پل رد شوید تا به خود سمبل برسید سپس برگردید و دوباره به سمت چپتان بروید. سبمل در یک سمت یکی از دیوار‌های آنجا است.

نشانه دیگر که در رو به رو قرار دارد،تا حدودی زیر پل مبهم است. به سمت چپ پل بروید و به دوردست نگاه کنید. سمبل روی سکویی است که پل به آن متصل می‌شود.

نشانه سمت راست، سمت چپ و بالا بر یک دیوار می‌تابد در حینی که شما مقابل سمبل قابل چرخش ایستاده‌اید.

به همین سادگی، هرکدام از سمبل‌ها را به پروزکتور‌های نزدیکشان وصل کنید و پازل حل می‌شود.

 

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط