فیفا 19

راهنمای بازی فیفا ۱۹ | چگونه کارت کارنیبال هالک را بدست آوریم

اولین ایستگاه کارنیوال، برزیل

یک رویداد جدید در بخش FIFA ultimate team بازی FIFA 19 شروع شده است که بر روی ملیت‌های مختلف تمرکز کرده است. در این مطلب به چگونگی بدست آوردن هالک از SBC جدید بازی فیفا ۱۹ به نام کارنیبال می‌پردارزیم.

این SBC به دو بخش نیاز دارد که خوشبختانه خیلی گران نیستند. امتیاز این کارت ۸۷ است یک یک اپگرید خوب نسبت به کارت TOTW (بهترین تیم هفته) محسوب می‌شود.

Selecao – Carniball Hulk SBC

  • حداقل یک بازیکن برزیلی
  • امتیاز کل تیم حداقل ۸۶
  • Chemistry تیم حداقل ۸۰

جایزه: Prime Gold Player Packs

این چالش FIFA 19 SBC (Squad Building Challenge) نسبتا آسان اما گران است. بهترین روش برای کامل کردن این بخش استفاده از لیگ La Liga or Premier League به دلیل داشتن بازیکن‌های برزیلی زیاد است. Casemiro انتخاب خوبی‌ست اما به نظرم Alisson, Ederson یا Fernandinho مناسب‌تر هستند زیرا قدرت زیادی دارند و نسبت قدرتشان ارزان هستند. بعد از این قسمت تمام کاری که باید انجام دهید این است که یک ترکیب با قدرت ۸۶ بسازید که خیلی سخت نیست.

۸۵ Rated Squad – FIFA 19

  • حداقل دو بازیکن از Team of the Week
  • امتیاز تیم ۸۵
  • Chemistry تیم حداقل ۸۰

جایزه Mega Pack

این قسمت از چالش ساخت ترکیب Carniball Hulk به دلیل بازیکن‌های TOTW کمی سخت است. بهترین کار ساختن یک ترکیب از بهترین لیگ‌های فیفا ۱۹ و سپس برگزیدن آن دو بازیکن است. ممکن است مجبور شوید که به سراغ بازیکن‌های بالای امتیاز ۸۵ بروید، که مجبور به استفاده از کارت‌های قدرتمند In form نشوید، ولی بیشتر کارت‌های ۸۶ یا ۸۷ هم‌اکون ارزان هستند. مثل همیشه، برای قسمت TOTW این چالش‌ها، از ترکیب کنونی فیفا ۱۹ استفاده کنید، زیرا ارزان‌تر هستند.

این تمام چیزی بود که برای کامل کردن چالش ساخت ترکیب Carniball Hulk باید می‌دانستید، نظر شما در باره این کارت چیست؟

دسته بندی
Esportراهنما و آموزشفیفامطالبمقالاتورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط