دو بازی Need For Speed و Plants vs Zombies جدید در راه است.

دو نسخه جدید از دو فرنچایز قدیمی

طبق آخرین اخبار EA قرار است تا آخر مارس ۲۰۲۰  دو بازی جدید Need For Speed و Plants vs Zombies را منتشر کند. دو شب پیش این دو بازی به لیست بازی‌هایی که در طی سال مالی آینده منتشر می‌شوند اضافه شدند و EA قول داد تا هردو بازی را تا قبل از پابان سال مالی حاضر منتشر کند.

خب حالا سوال اصلی اینجاست که این دو بازی دقیقا قرار است چگونه باشند!؟

درمورد نسخه جدید بازی Plants vs. Zombies، به نظر می‌رسد قرار است تا شاهد تکرار شدن المان‌های اصلی بازی به همراه یک سری تغییرات جدید یاشیم. دو بازی قبلی این سری شاید به اندازه‌ی سری ۲D tower defense origins خلاقانه نبودند اما به اندازه کافی سرگرم کننده بودند. و درمورد نسخه جدید از سری بازی‌های Need For Speed هم احتمالا طبق فرمول همیشگی این سری قرار است تا داستانی دیگر درمورد مسابقات خیابانی باشد. ساخت این عنوان هم مانند چند عنوان گذشته برعهده استودیو Ghost Games می‌باشد. تیم سازنده مانند بار‌های گذشته، دو سال برای گسترش دادن این عنوان وقت داشته است و پس انتشار بازی NFS Payback در حال کار برروی عنوان جدید بوده‌اند.

البته لازم به ذکر نیست که سری need For Speed پس از انتشار آخرین عنوان خود یعنی NFS Payback در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و این عنوان می‌تواند شرایط را برای EA و Ghost Games تغییر دهد. تغییر شرایط هم برای این استودیو با وجود بازی‌های شاهکار و محبوبی مانند Forza Horizon 4 در این ژانر قرار نیست کار آسانی باشد.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط