Devil May Cry 5

در بخش چندنفره Devil May Cry 5 بازیکنان نقش مهمی در گیم پلی یکدیگر دارند

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، در بخش چندنفره Devil May Cry 5 بازیکنان می توانند در بازی یکدیگر حضور پیدا کنند. این سیستم cameo system نام داشته و بین سه شخصیت نرو، دانته و V وجود خواهد داشت.

Capcom طی پستی در وبلاگ خود این جزئیات جدید را آشکار کرد. این کمپانی اعلام نمود که بازی Devil May Cry 5 عمدتا تجربه تک نفره محسوب می شود اما سازندگان می خواهند تا بازیکنان تعاملی با یکدیگر در گیم پلی انجام دهند.

این سیستم تنها با اتصال به اینترنت انجام می گیرد و افراد می توانند به صورت مهمان در گیم پلی دوست خود حضور پیدا کنند. البته همانطور که گفته شد، قابلیت cameo system تنها به بخش چندنفره بازی اختصاص دارد.

کپکام افزود که هدف سازندگان علاوه بر این که تجربه تک نفره ناب است، بلکه تجربه چندنفره خاصی نیز به بازیکنان ارائه شود. هنگامی که ماموریتی به پایان می رسد شما می توانید به دیگر بازیکنان امتیاز دهید. اگر بتوانید امتیاز stylish از دیگر بازیکنان بدست آورید، پاداش کسب می کنید.

این شرکت تاکید داشت که برخی ماموریت ها کاملا تک نفره است و این قابلیت روی آن فایده ای نخواهد داشت و به صورت نامرئی می توانید به مشاهده گیم پلی دیگران بپردازید. کپکام به تازگی نسخه دمو Devil May Cry 5 را در ایکس باکس وان منتشر کرد و بازیکنان با سلاح هایی از قبیل شمشیر Red Queen و Blue Rose hand cannon را در کنار شخصیت نرو ظاهر شوند. نسخه دمو از ۷ دسامبر تا ۶ ژانویه فعال است و بازیکنان تنها یک ماموریت را می توانند سپری کنند.

در نهایت باید بیان کرد Bloody Palace به این بازی می آید اما قرار نیست همزمان با انتشار بازی در ۹ مارس دردسترس قرار گیرد و آوریل ۲۰۱۹ از راه می رسد.   Devil May Cry 5  در مارس برای پی سی ، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط