در بازی The Last of Us 2 هیچ چیز شوخی بردار نیست

صحبت های Neil Druckmann راجع به بازی

قطعاً بازی The Last of Us 2 یک از مورد انتظار ترین عناوین سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ است (هنوز هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای بازی وجود ندارد). اما این عنوان یکی از سرگرم کننده (fun) ترین عناوین سال نخواهد بود. چرا که آقای Neil Druckmann کارگردان بازی این جمله را گفته. Druckmann در آخرین مصاحبه‌اش در رابطه با بازی صحبت هایی کرده است:

به طور کلی ما در وصف بازی‌هایمان از واژه «سرگرم کننده» استفاده نمی‌کنیم، به خصوص در مورد The Last of Us 2 (آنچارتد کمی متفاوت است).

دریکمن در جواب این سوال که، «آیا شما و تیمتان تا به حال سعی کرده‌اید مبارزات بازی را کمی کم تر جدی کنید یا نه؟» جواب داد :

ما به این مبارزات، «درگیری» می‌گوییم. شاید این دو کلمه از نظر شما کمی تفاوت داشته باشند ولی این بخش برای ما بسیار مهم است.

ما معتقدیم که باید بر روی شخصیت پردازی، روابط یک شخصیت با افراد و اهداف این شخصیت سرمایه‌گذاری کرد. با این کار ما می‌توانیم به همراه آن‌ها به گشت و گذار بریم و شاید در مواقعی چنان درگیر داستان و شخصیت ها شویم که حاضر باشیم برای به دست آوردن عدالت دست به هر کاری بزنیم و خط قرمز‌های اخلاقی خودمان را زیر پا بگذاریم.

همانطور که همه ما در E3 2018 دیدیم، بازی The Last of Us 2  یک عنوان کاملا جدی است و اگر دریکمن و تیمش قصد استفاده از عنصر «سرگرم کننده» را داشتند، باید نگران می‌شدیم.

دریکمن و تیمش قصد دارند فضایی کاملا غمگیم و خالی از راحتی و آسایش را برای ما بسازند.

ما قصد داریم خشونت را به بهترین نحو و واقع‌گرایانه ترین صورت ممکن به نمایش بگذاریم.

 

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط