حضور شخصیت Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 تنها یک شایعه بود

عدم حضور شخصیت ویلیامز در بازی Mortal Kombat 11

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از دوالشاکرز، شخصیت Ash Williams در بازی  Mortal Kombat 11حضور نخواهد داشت و تمامی گفته‌هایی که در گذشته به این احتمال پرداخته بودند تنها در حد شایعه بوده است.

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته یکسری احتمالات و پیش‌بینی‌ها مبنی بر اینکه قرار است در بازی Mortal Kombat 11 شخصیت Ash Williams وجود داشته باشد منتشر شده بود به‌گونه‌ای که تمامی کاربران از اینکه قرار است این شخصیت را در بازی Mortal Kombat 11  ببینند کاملا هیجان‌زده بودند و حتی طرفداران فیلم  Evil Dead نیز انتظار داشتند که این شخصیت در بازی Mortal Kombat 11 حضور داشته باشد اما اکنون بر اساس تازه‌ترین اخباری که در این زمینه منتشر شده متوجه شده‌ایم که تمامی این گفته‌ها تنها در حد شایعه بوده است .

چراکه به تازگی مصاحبه‌ای با بازیگر این شخصیت یعنی آقای بروس کمپبل (Bruce Campbell) صورت گرفته که او در طی این مصاحبه گفته است شخصیت Ash Williams در Mortal Kombat 11 حضور نخواهد داشت و تمامی اطلاعاتی که در این زمینه منتشر شده شایعه بوده است. فیلم Evil Dead، فیلمی ترسناک به کارگردانی و نویسندگی سام ریمی است که اولین سری آن در سال ۱۹۸۱ منتشر شد. مطرح‌ترین بازیگرانی که در این سری از فیلم‌های Evil Dead حضور داشته‌اند شامل: بروس کمپبل به همراه الن سندوایس و بتسی بیکر بوده‌اند. از آنجایی که بروس کمپبل در این فیلم به بهترین شکل ممکن ایفای نقش کرد طرفدارن این فیلم انتظار داشتند که در بازی مذکور حضور داشته باشد.

علاوه‌بر این آقای بروس کمپبل به تازگی در حساب کاربری توییتر خود تصویر بسیار زیبا و جذابی را منتشر کرده و با انتشار این تصویر به تمامی شایعاتی که در زمینه حضور شخصیت Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 وجود داشت پایان داد. البته آقای بروس کمپبل پیامی را در همین زمینه در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده و به طور کامل توضیح داده است که این شخصیت در بازی Mortal Kombat 11 حضور ندارد.

همانطور که می‌دانید  بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس  قرار دارد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط