حضور تانوس جوان در فیلم Eternals

نقاشی که شخصیت Thanos را در کنار خانواده‌اش به تصویر می‌کشد!

در نقاشی کانسپتی دیده نشده از فیلم Avengers Endgame، تانوس جوان را در کنار Eternals (ابدی‌ها) به تصویر می‌کشد. استودیو مارول از سال ۲۰۱۱ و فیلم Thor در حال معرفی Mad Titan برای آینده‌ی سینمایی خود بوده است. Thanos در طول سال‌ها از همان ابتدا با حضورهایی کوتاه در فیلم‌های مارول خود را به نمایش گذاشت، اما تا فیلم Avengers Infinity War سال ۲۰۱۸ که به صورت رسمی به عنوان ابرشرور دنیای Marvel وارد دنیای سینمایی شد. به رغم داشتن بازیگران بزرگی که در تمام مدت برای نمایش روی صفحه به رقابت پرداخته بودند، نقطه کانونی داستان فیلم ابرشروری است که هدفش نابود کردن و کاهش جمعیت هستی در انتهای فیلم بود.

پس از مدت کمی از این فیلم، تانوس پرچم خود را به عنوان بهترین ابرشرور دنیای سینمایی مارول کوبید آن هم تنها با حضور در یک فیلم و جنگیدن علیه انتقام‌جویان. او توانست تأثیر زیادی در فرانچایز Avengers بگذارد و اولین شکست واقعی آن‌ها را در طول زمان حضورشان در MCU را رقم زد و توانست با جمع کردن تمام Infinity Stoneها نصف جمعیت کهکشان را تبدیل به خاکستر کند و به فکر خود جهان را به تعادل برساند. اما قدرتمندترین قهرمانان زمین نتوانستند به راحتی عقب بکشند و شکست خود را قبول کنند. البته این موضوع کمی زمان برد، تا آن‌ها توانایی شکست Mad Titan و برگرداندن بقیه جهان را در فیلم Endgame، بدست بیاورند. درست است که Thanos از لحاظ فنی در دنیای سینمایی مارول نابود شده است، ولی هنوز هم طرفداران درباره این ابرشرور اطلاعات کمی دارند، اطلاعاتی مانند ریشه و اصل و نسب او، که در نقاشی جدیدی از این شخصیت به این موضوع نیز اشاره می‌شود.

eternals / thanos

تصویری از جوانی شخصیت تانوس در کنار خانواده‌اش / توسط Ryan Lang

عکسی که توسط Ryan Lang خلق شده، تصویری است که تانوس جوان را در کنار خانوااده‌اش نشان می‌دهد. در این تصویر، Mad Titan به صورت نسخه لاغر اندامی در کنار سه نفر از دیگر نزادها ایستاده است، نقاش این اثر تایید کرده که این افراد ابدیان (Eternals) هستند. در این عکس می‌توانید ببینید که Eternals در کنار تانوس جوان چگونه به نظر می‌رسند، Lang در جواب این موضوع، گفت که من فکر می‌کنم در این نقطه باید فلش‌بکی برای این موضوع و نمایش گذشته این خدای دیوانه وجود داشته باشد.

تانوس پسر A’lars بوده و ترکیبی از دو نژاد Eternal و Deviant است.

با وجود بازگویی‌های متفاوت Infinity War و دنبااله آن، قبل از اینکه Joe و Anthony Russo این فیلم‌ها را وارد دنیای سینمایی کنند، احتمال این در یک نقطه وجود داشت که آن‌ها فکر حضور خانواده Mad Titan در تصویر قاب سینمایی را در سر داشته باشند. از آن جایی که دنباله‌ی Avengers از این موضوع به کلی گذشت، احتمالاً زمان زیادی برای پرداختن به این موضوع و مروری بر گذشته و خانواده او باید صرف شود، این موضوع در جمله‌ای از زبان Red Skull تأیید شد، زمانی که Thanos برای بدست آوردن سنگ روح به Vormir رفته بود، شاهد این هستیم که Red Skull تانوس را پسر A’lars معرفی می‌کند، که A’lars یک Eternal است.

هنوز هیچ حرف رسمی از داستان فیلم The Eternals زده نشده است، اما طبق گزارشات و گفته‌ها، داستان فیلم روایتی عاشقانه در طول جنگی میان Eternalها و Deviantها است. هنوز مشخص نیست که چگونه این فیلم درون روایت‌های دنیای سینمایی مارول خود را جای می‌دهد، اما با وجود اینکه تانوس یک موجود Eternal-Deviant در کمیک‌ها است، احتمال این است که وجود او به اتفاقات فیلم Eternals بستگی دارد.

این تمام اطلاعاتی بود که درباره حضور و یا عدم حضور شخصیت Thanos در فیلم Eternals داریم. حال با وجود اینکه ریشه‌ی وجودی او ترکیب دو نژاد است، باید حداقل انتظار اشارات و یا حضور کوتاهی از جوانی این شخصیت در این فیلم داشته باشیم. نظر شما درباره این فیلم چیست؟ نظرات و دیدگاه خود را درباره آینده دنیای سینمایی مارول و فیلم Eternals با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط