حالت بتل رویال در حال حاضر از لیست حالت‌های بازی Battlefield V حذف شد

حالت بتل از فهرست بازی Battlefield V حذف شد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، استودیو  EA Diceمجددا حالت دو نفره را از لیست حالت‌های بازی Battlefield V در بخش بتل رویال حذف کرد. زمانی که بازی Battlefield V عرضه شد بازیکنان تنها می‌توانستند از حالت تیمی در بخش بتل رویال این بازی استفاده کنند به‌گونه‌ای که حالت دو نفره‌ای برای بازی در بخش بتل رویال این اثر وجود نداشت از این‌رو استودیو سازنده بازی Battlefield V، یعنی استودیو EA Dice تصمیم گرفت تا در بخش بتل رویال این بازی، حالت دو نفره را قرار دهد.

اما پس از مدتی که این استودیو حالت دو نفره را به حالت‌های بازی بخش بتل رویال بازی Battlefield V اضافه کرد، آن را حذف نمود و مدتی بعد مجددا آن را به بخش بتل رویال این بازی اضافه کرد. بر اساس اخباری که به تازگی در این زمینه منتشر شده است این استودیو مجددا حالت دو نفره را از لیست حالت‌های بخش بتل رویال بازی Battlefield V حذف نموده است. درواقع این استودیو تاکنون دو بار حالت دو نفره را به بخش بتل رویال بازی مذکور افزوده و حذف کرده است. اکنون نیز این حالت به طور کامل از این بازی حذف شده است. اما دلیلش چیست که استودیو EA Dice دائما در حال اضافه‌ و حذف کردن این حالت به بخش بتل رویال بازی Battlefield V است؟

مدیر کامیونیتی کمپانی الکترونیک آرتز که آدام فریمن نام دارد در توضیحات خود در این زمینه به این پرسش پاسخ داده است:

اولین باری که حالت دو نفره را به بخش بتل رویال بازی Battlefield V اضافه کردیم قصد نداشتیم تا این قابلیت در دسترس عموم کاربران و گیمرها قرار بگیرد از این‌رو سریعا آن را از لیست حالت‌های بخش بتل رویال بازی Battlefield V حذف کردیم اما به دلیل درخواست‌های زیادی که از اضافه کردن مجددا این حالت به لیست حالت‌های بخش بتل رویال این بازی از سوی کاربران و گیمرها دریافت کردیم مجددا این قابلیت را به این بازی اضافه کردیم اما پس از مدنی متوجه شدیم که میزان استقبال و استفاده کاربران از این حالت دو نفره در بخش بتل رویال Battlefield V با کاهش روبه‌رو شده به‌گونه‌ای که تعداد کاربران بالایی از آن استفاده نمی‌کنند بلکه ترجیح می‌دهند از حالت تیمی در بخش بتل رویال این بازی استفاده کنند از این‌رو مجددا این حالت را از لیست حالت‌های بخش بتل رویال بازی Battlefield V حذف کردیم.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط