Resident Evil 2

حالت اول شخص برای بازی Resident Evil 2 دردسترس قرار گرفت

Resident Evil 2 از نگاه اول شخص

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از یوروگیمر، پیشتر شاهد فعال شدن حالت Paranormal برای بازی  Resident Evil 2 بودیم و حال وقت آن رسیده دیگر حالت را روی این بازی سبک ترس و بقا تجربه کنیم. وحشت در Raccoon City حاکم است و با حالت‌های جدید تجربه بازی ترسناک‌تر می‌شود. praydog یکی از مادکاران حرفه‌ای کامپیوتر به تازگی اعلام کرده حالت اول شخص بازی رزیدنت اویل ۲ در گیت هاب دردسترس است.

با این حالت بازیکنان می‌توانند از چشم Claire یا Leon بازی را دنبال کنند. یکی از معایب حالت دید اول شخص ترس بیشتر است زیرا شما را از دیدگاه شخصیت قرار می‌دهد و هنگامی که یک زامبی آشکار می‌شود، شما را به ترس وا می‌دارد. حتی لرزش دوربین از این دید ترس را بیشتر هم می‌کند و به نوعی واقعی جلوه می‌دهد. برای استفاده از این حالت شما باید binary را از AppVeyor دریافت کنید و سپس فایل dinput8.dll را به پوشه اصلی بازی منتقل نمایید. بعد از دانلود بوسیله GitHub شما قادرید فایل را باز کنید و  dinput8.dll در همان مکان بکشید. سپس روی Install_vs2017 فشار دهید تا این حالت فعال شود.

پس از آن باید مجددا بازی را راه‌اندازی کنید و سپس حالت اول شخص فعال می‌شود. گفتنیست که دایرکت ایکس ۱۲ در کار نیست زیرا از دایرکت ایکس ۱۱ پشتیبانی خواهد شد. این نخستین بار نیست حالت‌هایی برای بازی  Resident Evil به صورت غیررسمی منتشر می‌شود و از جمله باید به Resident Evil 7 اشاره کرد. در هر صورت حالت اول شخص برای بازی  Resident Evil 2 بسیار جذاب خواهد بود و سرگرم کننده.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط