جیم رایان

جیم رایان مدیر بخش بازی‌های ویدئویی سونی شد

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیم اسپات، شرکت سونی خبر از مدیریت جدید بخش بازی‌های ویدئویی داده که از ۱ آوریل سال جاری در سمت خود حضور پیدا کرده و فعالیت می کند.

این شخصیت کسی نیست جز جیم رایان که مدتهاست در سونی حضور دارد و یک فرد جدیدی در این شرکت ژاپنی محسوب نمی شود. رایان یکی از شخصیت های کلیدی بخش سرگرمی سونی به شمار رفته و پیشتر به عنوان معاون بخش Interactive Entertainment سونی شناخته می شد.

در حال حاضر سمت این بخش بر عهده جان کودرا قرار دارد و سپس وی به معاونت جیم رایان درمی آید. سونی پیرامون فعالیت کودرا اظهار داشته که وی از این پس روی تجربیات نوآورانه و ارتقا شبکه پلی استیشن یا همان PSN می پردازد.

رایانه از سال ۱۹۹۴ به استخدام سونی درآمد و پس از ۱ آوریل باید گزارش های خود را به Kenichiro Yoshida ارائه دهد. یوشیدا در حال حاضر مدیریت کل شرکت سونی را برعهده دارد. یوشیدا پیرو بخش سرگرمی سونی اظهار داشت که این قسمت برای شرکت ژاپنی اهمیت بالایی دارد و شامل بازیهای ویدئویی و سرویس های شبکه ای سونی می شود.

سونی از آنجایی که سود بالایی به کمک این بخش بدست می آورد، برای کسب و کار موردبحث برنامه های بزرگی در سر دارد. شرکت سونی به نظر می رسد برای نسل جدید کنسول های بازی خود برنامه های خوبی در سر دارد و در این بین به دنبال تغییراتی در ساختار مدیریتی بوده تا به این امر کمک شایانی نماید.

شرکت ژاپنی افزود کودرا قرار است در زمینه گسترش شبکه پلی استیشن فعالیت بزرگی ارائه دهد و با حدود ۹۰ میلیون مشترک، بدون شک باید چنین شبکه ای را مهم پنداشت.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط