جزییات ویژگی های جدید بازی WWE 2K18 توسط کمپانی ۲K منتشر شد

انجین گرافیکی ارتقایافته
جزییات ویژگی های جدید بازی WWE 2K18 توسط کمپانی ۲K منتشر شدReviewed by وحید آذربان on Jul 10Rating:

کمپانی تو کی گیمز (۲K Games)، جزییاتی جدید از ویژگی‌های افزوده شده به بازی WWE 2K18 ارائه داد. سازندگان در نسخه جدید سری سالانه WWE 2K بسیاری از ویژگی‌های نسخه‌های پیشین را چون حالت‌های MyPLAYER و MyCAREER بهبود داده و بعضی از بخش‌های کاملا جدیدی را چون انجین گرافیکی کاملا ارتقا یافته و تیم گزارشگری جدید، به بازی افزوده‌اند.

ویژگی‌های جدید بازی WWE 2k18 :

سویت ساخت (Creation Suite): بخش سوئیت ساخت در نسخه جدید با افزودن ویژگی‌هایی چون ساخت-یک-رقابت (Match) و بهبودیافتن ویژگی‌های ساخت-یک-ستاره، ساخت-یک-زمین مبارزه و ساخت-یک-ویدئو، عمیق‌تر از نسخه‌های پیشین خواهد بود.

بخش MyPLAYER: تجربه جدید MyPLAYER به معرفی روش‌های مبارزه و سیستم جدید ارتقا و پیشروی می‌پردازد.

بخش MyCAREER: تجربه جدید MyCAREER شامل یک روایت داستان کاملا جدید و قابلیت گردش آزاد در پشت صحنه بوده که شخصیت‌های بخش MyPLAYER را قادر به تعامل با دیگر ستارگان WWE و پیشبرد روایت داستان می‌کند.

حالت جدید “در راه افتخار”: حالت کاملا جدید “در راه افتخار” به بازیکنان اجازه می‌دهد با استفاده از کارکترهای بخش چندنفره MyPLAYER، به رقابت با یکدیگر باهدف واجدشرایط برای شرکت در رویدادهای پرداخت-به ازای-تماشا، بپردازند.

بازی WWE 2K18 درتاریخ ۲۵ مهر (۱۷ اکتبر) سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان منتشر می‌شود. همچنین سازندگان از ارائه اطلاعات کاملا جدید از پشت صحنه و روند ساخت بازی در تاریخ ۲۲ (۱۳ جولای) خبر داده‌اند. از طرفی، در خبری دیگر، سازندگان از ارائه جوایز دیجیتالی محتویاتی برای خریداران نسخه‌های کلکسیونی و لوکس بازی سخن گفته و از انتشار بازی برای پلتفرم نینتندو سوییچ اطلاع دادند.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط