پیش نمایش بازی Assassin's Creed Odyssey

جزییات آپدیت جدید Assassin’s Creed Odyssey مشخص شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

به زودی محتوای بیشتری برای عنوان Assassin’s Creed Odyssey منتشر خواهد شد. این آپدیت کوئست جدیدی در ادامه‌ی روند the Lost Tales of Greece را به بازی اضافه می‌کند.

این کوئست با عنوان Divine Intervention داستانی مستقل خواهد داشت و داستان زنی مرموز را که با آزمون‌های الهی به آزمایش مخاطبان می‌پردازد را  بیان خواهد کرد. این کوئست در ادامه‌ی The Show Must Go On که هفته‌ی گذشته منتشر شد خواهد بود.

این کوئست و تمامی کوئست‌های مربوط به بخش the Lost Tales of Greece با رسیدن مخاطب به اپیزود پنجم بازی اصلی باز خواهند شد و نیازی به پرداخت مبلغی اضافه نخواهند داشت. این کوئست‌ها توسط علامت‌های زردی رو نقشه نشان داده می‌شوند و پاداش‌های و پایان‌های متفاوتی خواهند داشت.

سیزدهم نوامبر نیز کوئست The Lightning Bringer منتشر خواهد شد که به مخاطب فرصت مبارزه با موجودی افسانه‌ای به نام Steropes the Cyclops را می‌دهد که در صورت پیروزی مخاطب پاداش وی تیر و کمانی Legendary خواهد بود.

سازندگان Epic Eventهای جدیدی نیز در دست ساخت دارند و اگر به مرتبه‌ی ۳۰ رسیده باشید می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. جدیدترین Epic Ship Event بازی نیز هم اکنون قابل دسترسی است. تکمیل این چالش‌ها پاداش‌های مناسبی را برای مخاطب در بر خواهد داشت.

با این آپدیت آیتم‌های جدیدی نیز به مغازه‌های بازی اضافه می‌شوند. این آیتم‌ها Odysseus Pack و Odysseus Naval Pack نام دارند. بسته‌ی نخست شامل زره، اسب و سلاحی جدید و بسته‌ی دوم شامل آیتم‌های مربوط به بخش‌های دریایی بازی می‌شود. مخاطبان همچنین می‌توانند این آیتم‌ها را از استورهای مربوطه تهیه کنند.

در ادامه Ubisoft لیستی از ویژگی‌هایی را که به زودی به بازی اضافه خواهند شد را منتشر کرده است که به ترتیب زیر است:

  • افزایش Level Cap بازی از ۵۰ به ۷۰
  • امکان شخصی سازی زره‌های شخصیت اصلی
  • کنترل‌های شخصی سازی شده
  • امکان ساخت اتوماتیک تیرهای عادی زمانی که ذخیره‌ی تیرهای مخاطب رو به اتمام است.
  • کاهش هزینه‌های مربوط به تقویت زره‌ها
دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط