جزئیات سه شخصیت از بازی Far cry 5 منتشر شد

مبارزان علیه "دروازه بهشت"
جزئیات سه شخصیت از بازی Far cry 5 منتشر شدReviewed by مصطفی حسامپور رضوی on May 29Rating:

کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی از بازی Far cry 5 ، با انتشار یک تریلر رسمی از بازی و سه تریلر از شخصیت‌های آن رونمایی کرد. این ۴ تریلر با وجود نمایش شخصیت‌های بازی جزئیات آنها را مطرح نکردند و اما کمپانی بصورت جداگانه شرحی از جزئیات کارکترهای بازی را ارائه داد.

در بازی Far cry 5 با یک فرقه ی مسلح افراط گرا از دین مسیحیت با نام پروژه‌ی دروازه بهشت مواجه می‌شوید. آنها دیوانه‌اند و مهم‌تراز آن اینکه در روستای هوپ کانتی (Hope County) در مونتانا (Montana) ساکن شده‌اند. نکته‌ی خوب این است که در بازی به تنهایی با آنها مواجه نخواهید شد چون مردم ساکن در هوپ کانتی هم خواستار بیرون کردن این فرقه از محل زندگی خود هستند و همانطور که شما خواستار نشان دادن نیروی مقاومت به این فرقه هستید، افراد زیادی برای همکاری به شما با عنوان Guns for Hire ملحق خواهند شد.

برخلاف بازی های گذشته، عنوان Guns for Hire، افرادی مزدور، بی‌مصرف و شورشی نیستند؛ بلکه افرادی با شخصیت و دارای مهارت‌های مخصوص می‌باشند و شما دربازی قادر به استخدام بیش از سه نفر برای رویارویی با فرقه دروازه بهشت خواهید بود.

درمورد افراد قابل استخدام در بازی، کمپانی یوبی‌سافت مروری بر سه شخصیت معرفی شده در اخبار پیشین یعنی کشیش جروم جفریز (The pastor, Jerome Jeffries) ، مری می فرگریو (Mary May Fairgrave) و نیک رای (Nick Rye) را ارائه داد:

The pastor, Jerome Jeffries:

جروم بالغ بر ۱۵ سال کشیش کلیسای هوپ کانتی بود. وی یکی از اعضای جامعه بود که با بنیان گذار فرقه دروازه بهشت، یعنی جوزف سید (Joseph seed) دوستانه رفتار می‌کرد. مدت ها قبل پیروان جروم به پیروی از جوزف، اورا ترک کردند و جروم سعی کرد در رابطه با این موضوع گامی بردارد تا هنگامیکه فرقه دروازه بهشت تمام هوپ کانتی را تصرف کرد. بعد از آن جروم نه تنها کلیسای خود را از دست داد بلکه تنها در جنگل رها شد. جروم نجات یافت و سپس پیمان بست تا محافظت از آیین قربانیان را به عهده گیرد و همانند یک کهنه سرباز، آموزشها و تجارب لازم را برای هدایت هوپ کانتی بسوی روشنایی را آموخت.

Mary May Fairgrave:

مری می یکی از ساکنان قدیمی هوپ کانتی است و در گذشته  رستوران پدرو مادرش به نام عقاب شایع (The spread Eagle) را صاحب شد و آن را اداره می‌کرد. پس از مرگ والدین مری، بانک حساب رستوران را مسدود کرد و رفته رفته دارایی مری کمتر شد و فرقه دروازه بهشت آن پول‌هارا به چنگ آورد. مری نیز با دیدن تصرف حق و دارایی خود توسط این فرقه، برای احیای دوباره رستوران و محل زندگی خود حاضر است دست به هرکاری بزند.

Nick Rye:

نیک از یک نسل طولانی خلبان‌های ارتشی است و بخاطر تصمیمش برای ثبت نام نکردن در ارتش، شکافی بین او و پدرش ایجاد شد. با این حال نیک میراث خانوادگی خود را از طریق مبارزه با آفات کشاورزی بوسیله سم پاشی محصولات با هواپیمای خود به جلو برد و سپس با زنی بنام کیم تشکیل خانواده داد. مدت ها بعد پس از اینکه فرقه دروازه بهشت با کوشش‌های پرخاشگرانه سعی در خریدن تجارت گردگیری محصولات نیک را داشت، شرایط زندگی نیک دورن هوپ کانتی در تنگنا قرار گرفت. حال این فرصت مبارزه به سراغ نیک هم آمده و او گوش به فرمان است.

کمپانی یوبی‌سافت خاطر نشان کرد شخصیت های بیشتری در این بازی پدیدار خواهند شد و درآینده ای نزدیک معرفی می‌شوند؛ اما این کمپانی درمورد تعداد شخصیت هایی که قراراست فاش شوند سخنی به میان نیاورد.

بازی Far cry 5 در تاریخ ۹ اسفند (۲۷ فوریه) ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان، پی‌سی، پلی‌استیشن۴ و اسکورپیو عرضه خواهد شد.

در ادامه ضمن مشاهده تریلر این شخصیت‌ها دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط