کانتر

جزئیات روز پایانی مسابقات قهرمانی کشور CS:GO

معرفی مجموعه ایستگاه بازی (PsArena)، هتل محل اقامت و برنامه های دیگر

مجموعه ایستگاه بازی یاPS ARENA  در تاریخ ۳/۳/۹۳ با عنوان «ایستگاه بازی» به عنوان اولین گیم‌نت نسل هشتم در ایران شروع به کار کرد. این مجموعه با تشکیل تیم فیفا و همینطور برگزاری دوره مسابقات آن در استان یزد شاهد  استقبال فراوانی بود. این مجموعه به مرور زمان رایانه‌های‌ شخصی را اضافه کرد و تیم خود در رشته Counter-Strikeرا نیز تشکیل داد.

در ابتدای سال ۹۶ این مجموعه با تغییر نام از PSGAMEبهPSARENAبا اهداف بزرگتر تصمیم به افزایش فضای کاری و مجهز کردن امکانات خود با امکانات روز دنیا، به یک ایده‌آل در سطح جهانی رسید.

از بزرگ‌ترین اهداف PSArena رشد و تربیت بازیکن در رشته‌هایfifa, pes, counter strike, dota2 است که تا امروز موفق عمل کرده‌.

مجموعه ایستگاه بازی یکی از مجهزترین و بزرگ‌ترین گیم سنتر‌های ایران و آسیاست. وجود سیستم‌های قدرتمند و همچنین ایجاد مکانی مناسب برای تجربه بهتر، این مجموعه را به یک رقیب قوی برای همتایان آسیایی خود تبدیل کرده است.

محل اسکان بازیکنان

انتخاب هتلی با سبک بومی و محلی، قطعا یکی از انتخاب‌های بجا و ماندگار مجموعه ایستگاه بازی است. چرا که علاوه بر رونق صنعت گردشگری در شهر یزد این فرصت را به بازیکنان رشته ورزش‌های الکترونیک می‌دهد تا با حال و هوای این شهر تاریخی نیز آشنا شوند.

خانه باران یزد(Yazd Rain House) قبلا با نام «خانه صبری» شناخته می‌شده است که توسط مالک جدید آن تغییرنام یافته و هم‌اکنون با نام خانه باران شناخته می‌شود. علت این تغییر نام مشکل کمبود همیشگی آب در شهر یزد و یادآوری آن به مردم هست. به گفته آقای عباس مهدی نژاد مالک فعلی این ساختمان، این نام‌گذاری به اعتقادات و رسوم دیرینه مردم یزد برمیگردد چرا که هم‌اکنون نیز برای بارش باران دعا می‌کنند.

علاوه بر محیط اصلی خانه باران یزد، بازار صنایع دستی خانه باران اقلام هنری بسیاری را از سرتاسر ایران گردآورده و به مشتریان خود عرضه می‌کند.

با حضور در خانه باران یزد، شما را به تماشای ۳۶۰ درجه شهر از پشت بام این عمارت زیبا دعوت می‌کنیم. سرویس کافی شاپ نیز در تمام روز‌های هفته از ۹ صبح تا ۱۱ شب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است.

تاریخ و زمان ورود بازیکنان و کادر برگزاری به هتل روز پنجشنبه ۱۶ اسفند ماه ساعت ۲۰ هست که تاریخ تحویل هتل نیز روز ۱۷ اسفند ماه پس از پایان مسابقات و در ساعت ۲۰ خواهد بود.پس از تحویل اتاق‌ها و حضور همه بازیکنان، خانه باران شهر یزد میزبان وعده شام نیز خواهد بود.

 

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار گیم نتاخبار مسابقاتگیم نتمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط