جدول Box Office آخر هفته و صدرنشینی فیلم Bohemian Rhapsody

سه فیلم تازه اکران رتبه‌های اول جدول این هفته را از آن خود کردند

جدول Box Office این آخر هفته، با صدرنشینی فیلم Bohemian Rhapsody از کمپانی ۲۰th Century Fox همراه بود؛ با ایستگاه بازی همراه باشید.

فیلم مذکور پس از هشت سال، روند ساخت و تولید اکران شد و با کسب ۵۰ میلیون دلار فروش داخلی در هفته اول فروش، در جایگاه نخست جدول Box Office قرار گرفت و امتیاز بالایی را کسب نمود. این فیلم در عرصه بین المللی در ۶۴ بازار خارجی اکران شد و در این هفته مجموعا فروش ۷۲٫۵ میلیون دلار را کسب کرد که فروش جهانی آن را به ۱۴۱ میلیون دلار تبدیل کرد.

فیلم The Nutcracker and the Four Realms ساخته کمپانی دیزنی، یک افتتاحیه نه چندان پردرآمد و امیدوارکننده و همچنین کسب نقدهای ضعیف، ۲۰ میلیون دلار را بصورت فروش داخلی بدست آورد و در جایگاه دوم جدول Box Office قرار گرفت. این فیلم با اکران در ۴۵ بازار خارجی، فروش بین المللی ۳۸٫۵ میلیون دلار را کسب کرد و فروش جهانی خود را به ۵۸٫۵ میلیون دلار رساند.

در ادامه فیلم تازه اکران Nobody’s Fool ساخته کمپانی Paramount، با کسب ۱۴ میلیون دلار فروش داخلی، در جایگاه چهارم جدول Box Office قرار گرفت. این فیلم کمدی به کارگردانی تایلر پری (Tyler Perry) و نقش آفرینی تیفانی هدیش (Tiffany Haddish)، در افتتاحیه خود، با استقبال مخاطبان روبرو شد ولی امتیاز بالایی از منتقدان دریافت نکرد. همچنین انتظار می‌رود، در هفته‌های آینده، به فروش داخلی ۳۵ میلیون دلاری دست یابد.

 

جایگاه چهارم جدول Box Office این هفته، به فیلم A Star is Born تعلق دارد که موفق شد در پنجمین هفته فروش خود، ۱۱٫۱ میلیون دلار فروش داخلی را تنها با ۲۱ درصد افت فروش، از آن خود کند و مجموع این فروش را به ۱۶۵ میلیون دلار ارتقاء دهد. این فیلم همچنان طی هفته‌های متوالی، عملکرد بالایی را از خود نشان داد و بخاطر خوانندگانی که در این فیلم نقش آفرینی داشته اند، هنوز مخاطبان زیادی برای جذب شدن به این فیلم وجود دارد. این فیلم در عرصه بین المللی، با کسب ۱۳٫۹ میلیون دلار طی هفته گذشته، مجموع این فروش را به ۱۲۸٫۳ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی خود را به ۲۹۵ میلیون دلار افزایش داد.

در نهایت فیلم Halloween در هفته سوم فروش خود، با افت فروش غیرمنتظره ۶۵٫۵ درصدی، ۱۱ میلیون دلار را بصورت فروش داخلی بدست آورد و مجموع فروش خانگی آن هم اکنون ۱۵۰ میلیون دلار است. علاوه بر این، Halloween توانست فروش ۱۸٫۳ میلیون دلاری از بازارهای خارجی را بدست آورده و مجموع فروش جهانی خود را به ۲۳۰ میلیون دلار برساند.

جدول هفتگی Box Office آخر هفته از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ آبان (۲ الی ۴ نوامبر):

جایگاه هفته جاری جایگاه هفته قبل نام محصول کمپانی سازنده فروش آخر هفته جاری درصد تغییرات فروش فروش کلی درمنطقه آمریکا بودجه ساخت تعداد هفته انتشار
۱ N Bohemian Rhapsody Fox $۵۱,۰۶۱,۱۱۹ $۵۱,۰۶۱,۱۱۹ $۵۲ ۱
۲ N The Nutcracker and the Four Realms BV $۲۰,۳۵۲,۴۹۱ $۲۰,۳۵۲,۴۹۱ ۱
۳ N Nobody’s Fool Par. $۱۳,۷۴۳,۱۱۱ $۱۳,۷۴۳,۱۱۱ $۱۹ ۱
۴ ۲ A Star is Born (2018) WB $۱۱,۰۰۳,۰۸۳ -۲۱٫۶% $۱۶۵,۵۳۷,۶۴۹ $۳۶ ۵
۵ ۱ Halloween (2018) Uni. $۱۰,۸۳۰,۸۶۵ -۶۵٫۵% $۱۵۰,۲۲۴,۵۷۰ $۱۰ ۳
۶ ۳ Venom (2018) Sony $۷,۸۷۷,۱۷۴ -۲۶٫۱% $۱۹۸,۶۹۰,۵۲۲ $۱۰۰ ۵
۷ ۸ Smallfoot WB $۳,۸۶۱,۶۷۲ -۱۸٫۹% $۷۷,۵۴۰,۹۷۳ ۶
۸ ۴ Goosebumps 2: Haunted Halloween Sony $۳,۷۷۳,۷۲۰ -۴۸٫۲% $۴۳,۹۰۶,۰۳۶ $۳۵ ۴
۹ ۵ Hunter Killer LG/S $۳,۵۲۸,۱۲۹ -۴۷٫۰% $۱۲,۹۶۸,۲۴۵ ۲
۱۰ ۶ The Hate U Give Fox $۳,۳۵۳,۴۲۲ -۳۴٫۳% $۲۳,۴۱۴,۳۴۶ $۲۳ ۵
۱۱ ۷ First Man Uni. $۲,۱۸۴,۳۸۵ -۵۵٫۱% $۴۱,۹۷۴,۲۵۵ $۵۹ ۴
۱۲ ۹ Night School (2018) Uni. $۱,۹۹۰,۲۸۵ -۳۸٫۵% $۷۴,۳۸۵,۵۰۰ $۲۹ ۶
۱۳ ۱۷ Beautiful Boy (2018) Amazon $۱,۳۴۵,۷۲۷ +۱۰۵٫۹% $۳,۱۴۸,۹۶۹ ۴
۱۴ ۱۰ Mid90s A24 $۱,۳۳۰,۵۲۲ -۵۵٫۴% $۵,۷۹۱,۴۹۰ ۳
۱۵ ۱۲ Johnny English Strikes Again Uni. $۱,۰۳۷,۲۳۰ -۳۶٫۷% $۳,۲۵۳,۹۹۵ $۲۵ ۲
۱۶ ۱۵ Free Solo NGE $۱,۰۳۴,۸۷۸ -۸٫۷% $۶,۸۶۶,۵۹۱ ۶
۱۷ ۱۹ Can You Ever Forgive Me? FoxS $۱,۰۳۲,۳۱۸ +۱۸۹٫۷% $۱,۷۵۲,۴۵۸ ۳
۱۸ ۱۱ The Old Man & the Gun FoxS $۱,۰۱۵,۹۰۲ -۴۲٫۴% $۹,۱۸۶,۵۸۹ ۶
۱۹ ۲۳ Suspiria Amazon $۹۷۹,۸۸۲ +۴۳۲٫۴% $۱,۲۳۰,۷۳۹ ۲
۲۰ ۱۳ Indivisible PFR $۷۶۰,۸۴۶ -۴۹٫۴% $۲,۸۹۰,۷۱۹ ۲
دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط