جدول Box Office هفته و صدرنشینی مجدد How to Train Your Dragon 3

ناکامی اثر جدید تایلر پری برای صدرنشینی و صعود فیلم Green Book

جدول Box Office این هفته، با صدرنشینی مجدد انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World از کمپانی Universal و استودیو DreamWorks همراه بود.

این انیمیشن در هفته دوم فروش در حالی که جایگاه نخست جدول را برای خود نگاه داشت، با متحمل شدن افت فروش ۴۵ درصدی، فروش خانگی ۳۰ میلیون دلار را برای خود رقم زد و مجموع این فروش را پس از ۱۰ روز به ۹۷٫۶ میلیون دلار رساند. از طرفی انیمیشن مذکور بیش از حد انتظار دچار افت فروش شد ولی در هر صورت، عملکرد بهتری را نسبت به قسمت قبلی خود به نمایش گذاشت و انتظار می‌رود به نتیجه قابل قبولی دست یابد. عنوان The Hidden World در عرصه بین المللی توانست با کسب ۵۲ میلیون دلار، مجموع میزان این فروش به ۲۷۷٫۷ میلیون دلار و فروش جهانی به ۳۷۵ میلیون دلار رسید.

در جایگاه دوم جدول Box Office این هفته، فیلم تازه اکران A Madea Family Funeral ساخته جدید تایلر پری (Tyler Perry) با فروش افتتاحیه ۲۷ میلیون دلاری خود درخشید و نتوانست جایگاه نخست را از آن خود کند. این فیلم نهمین فیلم ساخته تایلر پری از فرانچایز Madea است که طبق انتظار به پرفروش‌ترین قسمت در میان قسمت‌های پیشین تبدیل خواهد شد و به عملکرد خوب خود ادامه خواهد داد.

فیلم Alita: Battle Angel از کمپانی Fox در هفته سوم فروش خود، با افت فروش ۴۱٫۷ درصد و کسب ۷ میلیون دلار فروش داخلی، در جایگاه سوم جدول Box Office قرار گرفت و مجموع فروش خانگی خود را به ۷۲ میلیون دلار رساند. این فیلم علاوه بر این توانست با کسب ۴۰٫۴ میلیون دلار فروش بین المللی از ۸۱ بازار خارجی خود، مجموع این فروش را به ۲۸۷٫۲ میلیون دلار رسانده و فروش جهانی را به ۳۵۰ میلیون دلار تبدیل کند.

در ادامه فیلم انیمیشنی The LEGO Movie 2 از کمپانی Warner Bros در هفته چهارم فروش خود با کسب ۶٫۶ میلیون دلار فروش داخلی، مجموع این فروش را به ۹۱٫۶ میلیون دلار رساند و در جایگاه چهارم جدول Box Office این هفته قرار گرفت. همچنین با کسب فروش بین المللی ۶٫۱ میلیون دلاری، مجموع آن را به بیش از ۶۱ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی را به ۱۵۲٫۸ میلیون دلار رساند.

در نهایت فیلم Green Book که هفته گذشته منتخب دریافت جایزه اسکار شد، این هفته با رشد ۱۲۱ درصدی فروش و کسب ۴٫۷ میلیون دلار فروش داخلی، به جایگاه پنجم جدول Box Office صعود کرده و مجموع این فروش را به ۷۵ میلیون دلار رساند. در عرصه بین المللی نیز، این فیلم با کسب ۳۱٫۹ میلیون دلار فروش از ۶۳ بازار خارجی، مجموع فروش بین المللی خود را به ۱۱۲٫۱ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی خود را به ۱۸۸ میلیون دلار رساند.

جدول هفتگی Box Office از تاریخ ۱۰ الی ۱۲ اسفند (۱ الی ۳ مارس):

جایگاه هفته جاری جایگاه هفته قبل نام محصول کمپانی سازنده فروش آخر هفته جاری درصد تغییرات فروش فروش کلی درمنطقه آمریکا بودجه ساخت تعداد هفته انتشار
۱ ۱ How to Train Your Dragon: The Hidden World Uni. $۳۰,۰۲۸,۵۴۰ -۴۵٫۴% $۹۷,۶۷۸,۸۱۵ $۱۲۹ ۲
۲ N Tyler Perry’s A Madea Family Funeral LGF $۲۷,۰۶۲,۳۳۲ $۲۷,۰۶۲,۳۳۲ ۱
۳ ۲ Alita: Battle Angel Fox $۷,۲۲۱,۴۱۷ -۴۱٫۵% $۷۲,۴۵۲,۷۲۵ $۱۷۰ ۳
۴ ۳ The LEGO Movie 2: The Second Part WB $۶,۶۰۰,۲۵۸ -۳۱٫۸% $۹۱,۶۶۰,۲۹۸ ۴
۵ ۱۱ Green Book Uni. $۴,۵۷۳,۳۲۰ +۱۱۴٫۹% $۷۵,۷۸۲,۹۳۱ $۲۳ ۱۶
۶ ۴ Fighting with My Family MGM $۴,۶۶۱,۹۹۱ -۴۰٫۳% $۱۴,۹۱۶,۶۱۲ ۳
۷ ۵ Isn’t It Romantic WB (NL) $۴,۵۱۴,۶۰۲ -۳۶٫۶% $۴۰,۱۶۸,۶۰۵ ۳
۸ N Greta Focus $۴,۴۸۱,۹۱۰ $۴,۴۸۱,۹۱۰ ۱
۹ ۶ What Men Want Par. $۲,۷۶۳,۸۸۶ -۴۷٫۳% $۴۹,۷۰۴,۸۹۰ $۲۰ ۴
۱۰ ۷ Happy Death Day 2U Uni. $۲,۴۵۶,۲۴۰ -۴۹٫۸% $۲۵,۲۲۲,۸۵۰ ۳
۱۱ ۱۶ Spider-Man: Into The Spider-Verse Sony $۲,۱۵۱,۲۴۶ +۱۴۳٫۳% $۱۸۷,۴۳۷,۴۵۶ $۹۰ ۱۲
۱۲ ۹ The Upside STX $۲,۰۱۱,۴۹۶ -۳۶٫۷% $۱۰۲,۸۰۰,۱۱۶ $۳۷٫۵ ۸
۱۳ ۲۰ A Star is Born (2018) WB $۱,۸۵۴,۲۰۷ +۲۰۳٫۹% $۲۱۲,۸۸۳,۵۴۶ $۳۶ ۲۲
۱۴ ۸ Cold Pursuit LG/S $۱,۶۵۶,۱۷۰ -۴۸٫۴% $۲۹,۹۱۸,۲۹۹ ۴
۱۵ N Apollo 11 Neon $۱,۶۰۷,۰۴۰ $۱,۶۰۷,۰۴۰ ۱
۱۶ ۱۰ Run the Race RAtt. $۱,۳۱۳,۶۱۹ -۳۹٫۲% $۴,۱۵۰,۶۶۶ ۲
۱۷ ۱۹ Bohemian Rhapsody Fox $۹۶۱,۹۲۶ +۵۴٫۰% $۲۱۴,۴۵۳,۵۲۳ $۵۲ ۱۸
۱۸ ۱۲ Glass Uni. $۸۹۲,۳۲۰ -۴۹٫۶% $۱۰۹,۴۶۲,۵۷۰ $۲۰ ۷
۱۹ ۲۲ The Favourite FoxS $۸۱۳,۹۴۱ +۴۶٫۱% $۳۳,۲۰۵,۹۸۰ ۱۵
۲۰ ۲۸ Everybody Knows Focus $۴۶۷,۵۲۰ +۴۹٫۲% $۱,۲۶۳,۲۵۶ ۴

 

 

 

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط