جدول Box Office این هفته و ادامه صدرنشینی فیلم Captain Marvel

فروش کمتر از انتظار فیلم‌های Wonder Park و Five Feet Apart

جدول Box Office این هفته با ادامه صدرنشینی و فروش قدرتمند فیلم Captain Marvel بعنوان جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول همراه بود.

این فیلم در هفته دوم اکران خود با افت فروش ۵۴٫۸ درصدی مواجه شد و ۶۹٫۳ میلیون دلار بصورت فروش داخلی را از آن خود کرد. حال مجموع فروش خانگی فیلم به بیش از ۲۶۶ میلیون دلار رسیده که تنها پس از گذشت ۱۰ روز بدست آمده است. همچنین در عرصه بین المللی، فیلم Captain Marvel توانست با کسب ۱۱۹٫۷ میلیون دلار از ۵۴ بازار خارجی خود، مجموع این فروش را به ۴۹۴ میلیون دلار و فروش جهانی را به بیش از ۷۶۰ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب این فیلم توانست از لحاظ فروش جهانی بالاتر از ۱۰ فیلم گذشته دنیای سینمایی مارول قرار بگیرد و بزودی با شکستن رکورد فیلم Guardians of the Galaxy با فروش جهانی ۷۷۳٫۳ میلیون دلار، جایگاه دهمین فروش جهانی برتر دنیای سینمایی مارول از آن خود می‌کند.

انیمیشن تازه اکران Wonder Park از کمپانی Paramount افتتاحیه نه چندان خوبی را برای خود رقم زد و با کسب ۱۶ میلیون دلار فروش خانگی، در جایگاه دوم جدول Box Office این هفته قرار گرفت. این فیلم همچنین توانست فروش بین المللی ۴٫۳ میلیون دلار را از ۱۹ بازار خارجی دریافت کند و همچنان به روند فروش در کشورهای دیگر ادامه دهد.

جایگاه سوم جدول Box Office این هفته به یکی دیگر از فیلمهای تازه اکران یعنی Five Feet Apart از کمپانی Lionsgate تعلق دارد که نتوانست انتظارات را برآورده کند و فروش خانگی ۱۳٫۱ میلیون دلار را برای خود رقم زد.

در ادامه انیمیشن جدید استودیو DreamWorks یعنی How to Train Your Dragon: The Hidden World در هفته چهارم فروش خود با افت فروش ۳۶ درصدی و کسب ۹٫۳ میلیون دلار فروش داخلی، در جایگاه چهارم جدول Box Office این هفته قرار گرفت و مجموع این فروش را به بیش از ۱۳۵ میلیون دلار رساند. این انیمیشن همچنین با کسب فروش بین المللی ۹٫۴ میلیون دلار، مجموع فروش بین المللی خود را به ۳۳۰٫۹ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی را به ۴۶۶٫۵ میلیون دلار رساند.

در نهایت فیلم A Madea Family Funeral از Tyler Perry با ۳۶ درصد افت فروش در هفته سوم فروش خود، ۸ میلیون دلار فروش داخلی را از آن خود کرد و در جایگاه پنجم جدول Box Office قرار گرفت. شایان ذکر است، مجموع فروش خانگی این فیلم هم اکنون ۵۹ میلیون دلار محاسبه شده است.

جدول هفتگی Box Office از تاریخ ۲۴ الی ۲۶ اسفند (۱۵ الی ۱۷ مارس):

جایگاه هفته جاری جایگاه هفته قبل نام محصول کمپانی سازنده فروش آخر هفته جاری درصد تغییرات فروش فروش کلی درمنطقه آمریکا بودجه ساخت تعداد هفته انتشار
۱۱Captain MarvelBV$۶۹,۳۱۸,۰۰۰-۵۴٫۸%$۲۶۶,۲۱۳,۹۳۳۲
۲NWonder ParkPar.$۱۶,۰۰۰,۰۰۰$۱۶,۰۰۰,۰۰۰۱
۳NFive Feet ApartLGF$۱۳,۱۵۰,۰۰۰$۱۳,۱۵۰,۰۰۰۱
۴۲How to Train Your Dragon: The Hidden WorldUni.$۹,۳۴۵,۰۰۰-۳۶٫۴%$۱۳۵,۶۴۳,۰۹۵$۱۲۹۴
۵۳Tyler Perry’s A Madea Family FuneralLGF$۸,۰۸۵,۰۰۰-۳۵٫۱%$۵۹,۰۶۸,۰۱۵۳
۶NNo Manches Frida 2PNT$۳,۸۹۴,۰۰۰$۳,۸۹۴,۰۰۰۱
۷NCaptive StateFocus$۳,۱۶۳,۰۰۰$۳,۱۶۳,۰۰۰۱
۸۴The LEGO Movie 2: The Second PartWB$۲,۱۳۵,۰۰۰-۴۴٫۸%$۱۰۱,۳۱۹,۷۱۳۶
۹۵Alita: Battle AngelFox$۱,۹۰۰,۰۰۰-۴۰٫۹%$۸۱,۸۲۱,۵۳۹$۱۷۰۵
۱۰۶Green BookUni.$۱,۲۷۷,۰۰۰-۴۹٫۲%$۸۲,۶۲۱,۰۳۱$۲۳۱۸
۱۱۷Isn’t It RomanticWB (NL)$۱,۲۶۵,۰۰۰-۴۴٫۱%$۴۶,۳۶۶,۴۴۰۵
۱۲۱۰Apollo 11Neon$۱,۲۲۶,۰۰۰-۲٫۰%$۵,۵۴۰,۸۸۳۳
۱۳۹Fighting with My FamilyMGM$۱,۱۰۹,۰۰۳-۴۹٫۲%$۲۰,۹۰۰,۷۷۷۵
۱۴۱۲The UpsideSTX$۸۱۰,۰۰۰-۲۱٫۲%$۱۰۵,۸۷۵,۵۷۸$۳۷٫۵۱۰
۱۵۱۱What Men WantPar.$۷۳۰,۰۰۰-۴۱٫۲%$۵۳,۴۳۷,۰۱۶$۲۰۶
۱۶۸GretaFocus$۶۷۵,۰۰۰-۶۹٫۲%$۱۰,۰۰۴,۷۰۰۳
۱۷NDominirriquenos 2Spanglish$۵۵۸,۷۵۴$۵۵۸,۷۵۴۱
۱۸۱۷BadlaRelbig.$۴۵۲,۲۲۵-۲۴٫۲%$۱,۳۰۰,۶۲۳۲
۱۹۳۴Gloria BellA24$۳۹۴,۸۳۵+۱۷۱٫۹%$۵۸۴,۳۹۰۲
۲۰۱۳Happy Death Day 2UUni.$۳۴۹,۰۰۰-۵۹٫۹%$۲۷,۵۲۸,۶۸۵۵

 

 

 

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط