جدول Box Office هفته و فروش ناامید کننده The LEGO Movie 2

فروشی بسیار کمتر از حد انتظار

جدول Box Office این هفته، با صدرنشینی و فروش کمتر از انتظار فیلم انیمیشنی The LEGO Movie 2 همراه بود. این انیمیشن از کمپانی Warner Bros، در افتتاحیه خود ۳۴٫۴ میلیون دلار را بدست آورد که بسیار کمتر انتظار کسب حدودا ۵۰ تا ۵۵ میلیون دلار را برای خود رقم زد. عملکرد فیلم مذکور، حتی از قسمت نخست آن در سال ۲۰۱۴ با افتتاحیه ۶۹ میلیون دلار و همچنین از فیلم The LEGO Batman Movie در سال ۲۰۱۷ با افتتاحیه ۵۳ میلیون دلار، بسیار کمتر بود. در سال ۲۰۱۷، کمپانی همچنین فیلم The LEGO Ninjago Movie را نیز منتشر کرد که در افتتاحیه خود ۲۰٫۴ میلیون دلار را از آن خود کرد.

از طرفی منتقدان به سه فیلم لگویی مذکور به غیر از عنوان Ninjago، امتیازهای بالایی داده‌اند و این موضوع همچنین در میان مخاطبان وجود دارد و این سه فیلم از نظر آنها نیز، نمرات خوبی را بدست آورده اند. فیلم The LEGO Movie 2در عرصه بین المللی، موفق به کسب ۱۸٫۱ میلیون دلار از ۶۳ بازار خارجی شد و این در حالی است که نخستین قسمت، تنها از ۳۰ بازار خارجی، ۱۸٫۴ میلیون دلار را کسب کرد.

فیلم تازه اکران What Women Want از کمپانی Paramount، در میانگین انتظارات استودیو سازنده قرار گرفت و با کسب ۱۹ میلیون دلار فروش بصورت داخلی، در جایگاه دوم جدول Box Office قرار گرفت. این فیلم با نقدهای منفی مواجه شد و امتیاز ۴۷ درصد از RottenTomatoes و ۵۱ از Metacritic را دریافت کرد. شایان ذکر است، نمره IMDB فیلم نیز ۳٫۶ از ۱۰ محاسبه شده و میزان امیدواری را برای پیشرفت آن کاهش می‌دهد.

در ادامه فیلم تازه اکران دیگری از کمپانی Lionsgate با عنوان Cold Pursuit در افتتاحیه خود توانست با کسب ۱۰٫۸ میلیون دلار، عملکردی بیش از حد انتظار را از خود نشان داد و در جایگاه سوم جدول Box Office قرار گرفت. میزان عملکرد این فیلم، شبیه عملکرد فیلم The Commuter با افتتاحیه ۱۳٫۷ میلیون دلار است که در نهایت به مجموعا میزان فروش ۳۶ میلیون دلار دست یافت.

فیلم The Upside از کمپانی STXFilms، در هفته دوم اکران خود، با کسب ۷٫۲ میلیون دلار فروش داخلی، مجموع این فروش را به ۸۵٫۸ میلیون دلار رساند و در جایگاه چهارم جدول Box Office قرار گرفت تا به تدریج، رقم ۱۰۰ میلیون دلاری را برای فروش داخلی خود به ارمغان آورد. همچنین این فیلم توانست با کسب ۸٫۹ میلیون دلار فروش بین المللی، مجموع فروش جهانی خود را به ۹۴٫۷ میلیون دلار افزایش دهد.

در نهایت در جایگاه پنجم جدول Box Office، فیلم Glass از کمپانی Universal، با افت فروش ۳۴٫۲ درصدی در هفته چهارم فروش خود و کسب ۵٫۸ میلیون دلار فروش بصورت داخلی، مجموع آن را به ۹۸٫۴ میلیون دلار رساند و همچنین با کسب ۶٫۶ میلیون دلار فروش بین المللی، مجموع این فروش را به ۱۲۳ میلیون دلار و مجموع فروش جهانی خود را به ۹۴٫۷ میلیون دلار افزایش داد.

جدول هفتگی Box Office آخر هفته از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ بهمن (۸ الی ۱۰ فوریه):

جایگاه هفته جاری جایگاه هفته قبل نام محصول کمپانی سازنده فروش آخر هفته جاری درصد تغییرات فروش فروش کلی درمنطقه آمریکا بودجه ساخت تعداد هفته انتشار
۱NThe LEGO Movie 2: The Second PartWB$۳۴,۱۱۵,۳۳۵$۳۴,۷۱۵,۳۳۵۱
۲NWhat Men WantPar.$۱۸,۲۳۲,۰۸۷$۱۸,۲۳۲,۰۸۷$۲۰۱
۳NCold PursuitLG/S$۱۱,۰۳۰,۲۳۳$۱۱,۰۳۰,۲۳۳۱
۴۲The UpsideSTX$۷,۰۸۲,۷۶۳-۱۸٫۴%$۸۵,۶۶۳,۱۲۹$۳۷٫۵۵
۵۱GlassUni.$۶,۲۷۹,۶۵۵-۳۴٫۲%$۹۸,۳۳۱,۲۳۵$۲۰۴
۶NThe ProdigyOrion$۵,۸۵۳,۰۶۱$۵,۸۵۳,۰۶۱۱
۷۶Green BookUni.$۳,۴۴۳,۹۷۵-۲۰٫۸%$۶۱,۳۷۸,۷۵۱$۲۳۱۳
۸۴AquamanWB$۳,۲۰۱,۶۵۳-۳۴٫۴%$۳۲۸,۴۴۸,۶۹۵۸
۹۵Spider-Man: Into The Spider-VerseSony$۳,۰۴۳,۶۲۶-۳۳٫۱%$۱۷۹,۸۲۵,۲۵۳$۹۰۹
۱۰۳Miss BalaSony$۲,۷۴۵,۱۲۹-۶۰٫۰%$۱۱,۸۸۵,۲۲۵$۱۵۲
۱۱۸A Dog’s Way HomeSony$۱,۹۵۸,۷۱۴-۴۵٫۸%$۳۸,۹۳۶,۷۳۳$۱۸۵
۱۲۱۰They Shall Not Grow OldWB$۱,۷۰۷,۸۰۳-۳۰٫۰%$۱۳,۶۰۰,۳۱۹۸
۱۳NThe Wandering EarthCMC$۱,۶۸۵,۲۸۷$۲,۱۸۷,۴۸۲۱
۱۴۹Escape RoomSony$۱,۵۷۷,۳۶۰-۴۵٫۹%$۵۴,۶۱۷,۵۹۳۶
۱۵۷The Kid Who Would be KingFox$۱,۴۵۰,۶۰۴-۶۵٫۸%$۱۵,۶۶۵,۴۰۹۳
۱۶۱۳Bohemian RhapsodyFox$۱,۳۰۱,۷۴۵-۲۸٫۴%$۲۱۰,۵۶۶,۱۷۷$۵۲۱۵
۱۷NThe Oscar Nominated Short Films 2019Magn.$۹۳۸,۴۵۵$۹۳۸,۴۵۵۱
۱۸۱۲BumblebeePar.$۸۶۷,۶۳۲-۵۴٫۹%$۱۲۵,۷۷۳,۱۰۲$۱۳۵۸
۱۹۱۱Mary Poppins ReturnsBV$۸۳۰,۰۰۵-۵۹٫۳%$۱۶۹,۷۶۳,۳۴۹$۱۳۰۸
۲۰۱۵The FavouriteFoxS$۸۱۴,۴۲۳-۴۷٫۸%$۳۰,۲۱۴,۴۶۴۱۲

 

 

 

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط