جدا شدن سرپرست Overwatch League برای رفتن به Epic Games

پیشرفتی دیگر برای Epic Games!
جدا شدن سرپرست Overwatch League برای رفتن به Epic GamesReviewed by نیما احمدی on May 27Rating: 5.0جدا شدن سرپرست Overwatch League برای رفتن به Epic Games

سرپرست Overwatch League (Nate Nanzer) (لیگ اورواچ) برای رفتن به Epic Games قصد جدا شدن از Activision Blizzard را دارد، جایی که او بخش ورزش ‌های الکترونیک (Esports) این کمپانی را برعهده می‌گیرد.

Nanzar به عنوان یکی از موسسان لیگ اوورواچ شناخته می‌شود، که این اتفاق از سال ۲۰۱۶ آغاز شده است. Blizzard تایید کرد که Pete Vlastelica جای Nanzar را خواهد گرفت، او فعلا به عنوان سرپرست بخش محصولات Esports در کمپانی Activision Blizzard مشغول به کار است.

در روز جمعه، Nanzar خروج خود را از Blizzard اعلام کرد، و آن را “یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های” زندگی‌اش خواند.

او در توییت خود اینگونه ادامه داد “من اعتبار زیادی برای موفقتیم در لیگ اوورواچ کسب کرده‌ام. بسیار فوق‌العاده است اینکه چهره اجتماع باشی، اما این نقش بیش از حد برای من است که لیگ را گسترش دهم. این درباره من نیست؛ هیچوقت نبوده. این موضوع تماماً درباره شما است.”

“خانواده‌ی Overwatch League! من می‌خواستم زودتر با شما به اشتراک بگذارم که من برای یک موقعیت جدید از Bliazzard جدا خواهم شد. این سخت‌ترین تصمیم زندگی من بود، چون به این معنی است که من دیگر نمی‌توانم با بهترین چیزها، بازیکنان، تیم‌ها، صاحبان، همکاران، و طرفداران ورزش ‌های الکترونیک کار کنم.” توییت Nate Nanzar، ۲۵ می ۲۰۱۹

به نظر شما آینده‌ی Epic Games با پیشرفت‌های زیادی که در چندوقت اخیر داشته، به کجا خواهد رفت؟ آیا می‌تواند تغییرات اساسی در ورزش‌ های الکترونیک ایجاد کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
Esportاخبارگزارشمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط