ورزش های الکترونیک

جام شمشاد بزرگترین رویداد ورزش های الکترونیک کشور

با بیش از یک میلیارد ریال جایزه

ورزش‌های الکترونیک به یکی از رشته‌های جدی مسابقات جهانی تبدیل شده است و هرساله مسابقات زیادی با جایزه‌های باور نکردنی برگذار می‌شود. حال شمشاد، بزرگ‌ترین باشگاه ورزش‌های الکترونیک در ایران و خاورمیانه میزبان بزرگ‌ترین مسابقه ورزش های الکترونیک در ایران با حمایت fstream و انجمن بازی‌ها ورزش‌های الکترونیک بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه نقدی به نفرات اول تا دویست و پنجاهم هر رشته تقدیم می‌کند که جایزه نفر اول تا سوم به ترتیب ۱۵ میلیون تومان، ۵ میلیون تومان و ۲.۵ میلیون تومان در دو رشته PES 2019 و FIFA 19 خواهد بود.

مسابقات جام شمشاد در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و نهایی برگزار می شود. اولین شهرهایی که میزبان برگذاری جام شمشاد در مرحله مقدماتی شدند، استان‌های شیراز، مازندران، قزوین و قم هستند.
مرحله استانی:
ثبت نام برای تمام افراد آزاد می باشد و در تمامی استان ها برگزار می گردد، به ازای هر هشت نفر شرکت کننده در یک استان یک سهمیه منطقه ای به آن استان تعلق می گیرد.
مسابقات در این مرحله ابتدا به صورت گروهی و پس از صعود از گروه به صورت دو از سه (best of 3) می باشد.

مرحله‌ی منطقه‌ای:

استان ها به پنج منطقه شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تقسیم بندی خواهند شد و از هر منطقه یک استان میزبان خواهد شد و افراد صعود کننده در آن منطقه در این مرحله شرکت خواهند کرد.
تاریخ برگزاری مرحله منطقه‌ای اواخر مردادماه خواهد بود. طبق درصد افراد شرکت کننده در هر منطقه سهمیه هر منطقه مشخص خواهد شد. افراد ۶۵ ام تا ۲۵۶ ام جام در هر رشته در این مرحله جوایز خود را دریافت خواهند کرد

مرحله نهایی:
اوایل شهریورماه در تهران برگزار خواهد شد. ۶۴ نفر پایانی جام در هر رشته در این مرحله شرکت خواهند کرد و در پایان نفرات اول تا ۶۴ ام هر رشته مشخص خواهند شد و در پایان جام بلافاصله جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

برای ثبت نام به سایت رسمی شم شاد مراجعه کنید و سپس رشته خود را از بین دو بازی PES 2019 و FIFA 19 انتخب کنید و سپس وارد صفحه‌ی فرم ثبت نام می‌شوید. دقت داشته باشید که نام و نام خانوادگی به صورت فارسی قید شود، سپس استان و شهر خود را انتخاب کنید، بعد از وارد کردن شماره تماس همراه و ایمیل به صورت صحیح و تایید گزینه قوانین و مقررات گزینه‌ی ثبت نام را کلیک نمایید تا کد تایید ثبت نام برای شما پیامک شود. کد تایید را در مستطیل وارد نمایید و سپس گزینه پرداخت را کلیک نمایید تا به درگاه پرداخت متصل گردید. بعد از پرداخت مبلغ تخفیفی ۲۵ هزار تومان تا آخر خرداد ماه، کد پیگیری خود را حفظ و ذخیره نمایید. در نگهداری این کد کوشا باشید زیرا برای ورود به مسابقه ضروری است.

شروع مسابقات مقدماتی از پنج شنبه ۶ تیرماه ۹۸ در مراکز برتر استان ها و زیر نظر انجمن ورزش های الکترونیک است. شرکت کنندگان یک هفته قبل از شروع مسابقات باید آدرس مرکز مسابقه مربوط به خود را از طریق  سایت Fstream، صفحه اخبار رسمی جام شمشاد، دریافت کنند. قرعه کشی مسابقه، یک روز قبل، توسط نرم افزار انجام می شود و شرکت کنندگان، ساعت دقیق بازی خود را دریافت و نیم ساعت قبل از مسابقه، به آدرس مرکز مسابقه خود مراجعه می نمایند. بدیهی است پس از آن از حضور تاخیر کنندگان، ممانعت به عمل خواهد آمد. برای ورود به مسابقه، همراه داشتن کارت ملی و کد ثبت نام الزامی است.

قوانین مربوط به تنظیمات داخل بازی PES2019

General Settings

میزان درجه سختی: Super Star

مدت زمان بازی:  ۱۰min

تعداد تعویض‌ها:  ۳

Conditions: Normal

Injuries: off

Stadium

Stadium: Konami

Time:Night

Season: summer

Weather: Fine

Length of grass: Normal

Pitch Conditions: Normal

Ball type: tripletta

Game Speed: 0

Camera Type: dynamic Wide

zoom:2

high:2

قوانین مربوط به تنظیمات داخل بازی FIFA2019

مد بازی:  Exhibition
ترکیب شخصی‌سازی شده(Custom Formation): مجاز نیست
Man Marking: مجاز
Custom Tactics: مجاز
Half Lenghth: 6 Min
درجه سختی: World Class
Game Speed(سرعت بازی): Normal
دوربین: Tele broadcaste
مصدومیت: Off
Offside: On
Bookings: On
Handball: Off
Radar: 2D
Time Of Game: Any
Weather: Dry
Controller Setting: Any
Crosses: Semi or Assisted
Defending: Tactical

 

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط