تیزر کوتاه سریال Game of Thrones توسط HBO منتشر شد

سکانسی کوتاه از تریلر سریال‌های آینده HBO

شبکه HBO به تازگی ویدیوهای کوتاهی از سریال‌های آینده خود را منتشر کرده است که در میان آنها، تیزری از فصل هشتم سریال مورد انتظار Game of Thrones نیز به چشم می‌خورد. فصل جدید در ماه آوریل پخش می‌شود، اما از آنجا که فصل هشتم درواقع آخرین نمایش از سریال خواهد بود، هواداران بی صبرانه منتظر هرگونه اطلاعات یا سکانس‌های جدید از آن هستند.

تریلر کامل و رسمی فصل هشتم هنوز منتشر نشده است، اما HBO تیزرهای بسیار کوتاهی از آن همچون تیزر جدید را به نمایش درآورده است و جزئیات مشتاق کننده‌ای را به مخاطبان عرضه کرد. در سال ۲۰۱۸ اولین تیزر از فصل هشتم، دیدار مجدد سانسا استارک و جان اسنو را طی چند ثانیه نشان داد و چندی پیش تیزری دیگر، سانسا را در حال خوشامدگویی به دنریس در وینترفل به نمایش گذاشت. حال سکانس این تیزر جدید نیز درمورد وینترفل و وارد شدن شخصیت‌های جدید به آن است.

این نمایش که در قالب یک تریلر به چشم می‌خورد، شامل سریال‌هایی چون Watchmen ،Deadwood ،Big Little Lies است، اما باز هم سکانس Game of Thrones از آن، جذابیت خود را به همراه دارد. HBO نیز می‌داند که شهرت این سریال به چه اندازه بالاست، بنابرین سکانس‌های آن را در وسط و پایان تریلر قرار داده است. پیش از این شاهد بودیم که دنریس به وینترفل رسیده بود و حال دیدن آمدن ارتش Unsullied و البته اژدهای او شوکه کننده نخواهد بود. در این سکانس همانطور که انتظار می‌رود، مردم وینترفل از دیدن یک اژدها شگفت زده شده‌اند و آریا نیز در میان آنها به چشم می‌خورد که از دیدن هیبت یک اژدها برای اولین بار در عمرش، بسیار به وجد آمده است.

مهم نیست که آریا چقدر سختی و رنج را تحمل کرد، اما او هیچگاه روحیه ماجراجویی خود را از دست نداد. فصل هشتم سریال ممکن است یک آریای مقاوم‌تر و سرسخت‌تر از گذشته را نشان دهد، اما زمانی که چشمان او برای اولین بار به اژدها می‌خورد، نمی‌توان نگاه پرشور و هیجان او را نادیده گرفت. این سکانس نیز به نظر همانند دیگر سکانس‌های منتشر شده، فاقد فاش سازی هرگونه اتفاق بخصوصی است، اما نگاه آریا که مشتاقانه اژدها را مورد هدف قرار داده، می‌تواند نشان از آن باشد که خواهران استارکی شاید از با دیدن مهمانان جدید خود، آنچنان هم سرد و ناراحت نباشند و حداقل این موضوع درمورد آریا صدق نمی‌کند.

فصل هشتم سریال Game of Thrones به زمان انتشار خود نزدیک می‌شود و بزودی شاهد تریلر رسمی با سکانس‌های کاملی از این نمایش خواهیم بود. زمانی که تریلر منتشر شود، بدون شک هوادارن بسیار را مجذوب خود خواهد کرد، اما نه به اندازه ای که خود شش اپیزود سریال را در هنگام بهار منتشر شود. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر جدید از شبکه HBO بپردازید.

تیزر فصل هشتم سریال Game of Thrones از تریلر سریال‌های آینده HBO:

دسته بندی
Game of Thronesاخبار سینمابازی تاج و تختتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط