اولین تیزر فصل سوم سریال Stranger Things نکاتی را دربر دارد

داستانی جدید به همراه سرنخ‌های عجیب

به تازگی شبکه Netflix تیزری رسمی از سومین فصل سریال Stranger Things را به نمایش گذاشت که سرنخ‌هایی از داستان جدید ۸ قسمت جدید سریال را در اختیار قرار می‌دهد.

این تیزر، با نمایشی از برنامه Dick Clark’s New Year’s Rockin’ Eve از تابستان سال ۱۹۸۵ آغاز می‌شود و پس از آن صفحه نمایشی بزرگی نمایان می‌شود که پر از رمز و سرنخ‌های بخصوصی از سریال است. در ادامه این تیزر را تماشا کنید.

تیزر تریلر فصل سوم سریال Stranger Things:

در آخرین قسمت از فصل دوم سریال مذکور مشاهده کردیم که شخصیت Eleven به سمت بستن دروازه‌ای برای وارونه کردن و خاتمه به نقشه‌های شوم Mind Flayer قدم برداشت. یک ماه پس از مردن Demodog ها، Eleven و Mike وارد رابطه عاطفی شدند و بقیه افراد گروه در مدرسه Hawkins حضور پیدا کردند، اما در نهایت Mind Flayer نمایان شد و بدون شک داستان ماجراجویی ماوراطبیعی، هنوز به پایان خود نرسیده است.

تیزر فصل سوم سریال Stranger Things دو سرنخ بزرگ را افشا می‌کند که طی آن در سال ۱۹۸۵ بر روی صفحه نمایش کامپیوتر، عبارتی با مضمون ” When Blue and Yellow Meet in the West” به معنی “زمانی که آبی و زرد یکدیگر را در غرب ملاقات می‌کنند” بصورت برجسته وجود دارد. همچنین شخصی نامعلوم قصد دارد برنامه ای نامعلوم با عنوان SilverCatFeeds.exe را اجرا کند.

در ماه اکتبر سال گذشته، کتاب Stranger Things: Worlds Turned Upside Down از سوی شبکه Netflix منتشر شد و هواداران در آن کدهای مورسی را کشف کردند که با رمزگشایی آنها، می‌توان به سوالات پیش رو پاسخ داد. طرفداران تیزبین، به سرعت نقاطی بین رنگ‌های آبی و زرد که در صفحه نمایش ذکر شده بود را به هم ربط دادند که نشان از رنگ لباس دو شخصیت Eleven و Mike در پوستر منتشر شده از فصل سوم سریال است.

فصل سوم سریال Stranger Things باری دیگر به همراه سازندگان سری یعنی مت و راس دافر (Matt and Ross Duffer) و همچنین اعضای اصلی تیم بازیگری چون ویونا رایدر (Winona Ryder)، دیوید هاربور (David Harbour)، فین وولفهارد (Finn Wolfhard)، میلی بابی براون (Millie Bobby Brown)، گاتن ماتارازو (Gaten Matarazzo)، کلب مک لاگلین (Caleb McLaughlin)، ناتلیا دایر (Natalia Dyer)، چارلی هیتون (Charlie Heaton)، نوآ اشنپ (Noah Schnapp) و سادی سینک (Sadie Sink)، باز خواهد گشت.

سومین فصل سریال Stranger Things در تاریخ ۱۳ تیر (۴ جولای) ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید پوستر رسمی این فصل را مشاهده کنید.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط