Spider-Man: Far From Home

تیزر جدید فیلم Spider-Man: Far From Home منتشر شد

سخنان امیدبخش میستیریو به پیتر پارکر

در تبلیغ تلویزیونی جدید منتشر شده از فیلم Spider-Man: Far From Home ،شخصیت Mysterio پیتر را نصیحتی امیدبخش می‌کند. پس از وقایع Avengers: Endgame حال پیتر سعی دارد تا با فقدان تونی استارک کنار بیاید و همچنین به این نتیجه رسیده است که دنیا به Iron Man جدید نیاز دارد و هنوز مطمئن نیست که برای قبول کردن چنین مسئولیتی آمادگی دارد یا نه. او سپس برای اینکه ذهن خود را آزاد کند، در اردوی اروپایی مدرسه خود شرکت می‌کند.

تمامی این مسائل در حالی است که شخصیت جدید میستیریو وارد داستان می‌شود و ادعا می‌کند از یک جهان موازی آمده است. او بعنوان یک ابرقهرمان با سن و تجربه بالاتر، بنظر می‌تواند مربی جدید پیتر باشد و حتی جای مرد آهنی را بگیرد. در ادامه می‌توانید به تماشای تیزر جدید بپردازید.

تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Spider-Man: Far From Home:

همانطور که در این کلیپ مشاهده می‌کنید، میستیریو پیتر را راهنمایی می‌کند تا پس از اتفاقات رخ داده برای او بتواند خود را دریابد، اما تنها شخصی نیست که سعی دارد او را در ماجرای جدید خود همراهی کند و در این مسیر نیک فیوری را مشاهده می‌کنیم که بصورت مخفیانه با او ارتباط برقرار کرده و همچنین دستیار همیشگی استارک یعنی هپی هوگان برای کمک به او حاضرند. البته هواداران کمیک‌های مارول می‌دانند که میستیریو نمی‌تواند مورداعتماد و مربی خوبی برای مرد عنکبوتی جوان باشد.

میستیریو قهرمانی نیست که وعده داده است، اما گاهی شخصیت‌های منفی نیز می‌توانند توصیه‌های خوبی را ارائه دهند.

 
در انتهای تریلر نیز شاهد سکانس کوتاهی از نبرد هیجان انگیز مرد عنکبوتی با Molten Man هستیم و در نهایت هپی را مشاهده می‌کنیم که تاکید دارد برای مرد عنکبوتی کار نمیکند. حال اینکه چه کسی قرار است جایگاه Iron Man را پر کند، سوالی است که باید تا اکران فیلم Spider-Man: Far From Home در تاریخ ۱۱ تیر (۲ جولای) پاسخ آن را بیابیم.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط