Avengers: Endgame

فیلم Avengers: Endgame | در خشش کاپیتان مارول در تیزر جدید

تیزر کوتاه حاوی سکانس های جدید

به تازگی تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Avengers: Endgame منتشر شد که Captain Marvel را در ظاهر درخشان خود نشان می‌دهد. تنها کمتر از دو هفته تا مشاهده پایان فاز چهارم مارول طی موردانتظارترین فیلم از فرانچایز اونجرز باقی مانده است و تیزرهای بسیاری از آن منتشر می‌شود. این تیزرها معمولا حاوی اطلاعات تکراری و جزئی هستند که البته تنها در یک سکانس، بخش جدیدتری از فیلم را به نمایش می‌گذارند.

تنها یک ماه از اکران فیلم ابرقهرمانی Captain Marvel می‌گذرد که شخصیت کارول دنورز را به دنیای سینمایی مارول معرفی کرد. پس از آن مشاهده می‌کنیم که طی پیامی که فیوری در پایان فیلم Avengers: Infinity War برای او فرستاد، قرار است به زمین بازگردد و انتقام جویان را در نبرد بزرگ خود همراهی کند. بدون شک حضور او در میان ابرقهرمانان برجسته دیگر مارول هیجان انگیز خواهد بود و باید شاهد قدرت نمایی او در برابر تانوس باشیم.

طی تیزر جدیدی که از این فیلم منتشر شد، شاهد کارول دنورز را مشاهده می‌کنیم که با لباس جدیدی که بر تن دارد، در حال درخشیدن است. به نظر میرسد او جلوی پایگاه انتقام جویان قرار دارد و شاید برای اولین بار در حال به رخ کشیدن قدرت‌های ویژه خود در مقابل دیگر انتقام جویان باشد. همچنین در ادامه سکانسی جالب از صحبت راکت نیز پخش می‌شود که در ادامه می‌توانید به تماشای این تیزر بپردازید. فیلم Avengers: Endgame در تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) اکران می‌شود.

تیزر جدید فیلم Avengers: Endgame:

دسته بندی
اخبار سینماتریلردسته‌بندی نشدهسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط