تیزر تبلیغاتی Bud Light در قالب سریال Game of Thrones منتشر شد

ویدیویی تبلیغاتی با حضور اژدهای دنریس تارگریان

به تازگی طی مسابقه Super Bowl، سریال Game of Thrones نیز، شامل یک تیزر تبلیغاتی شد و در حالی‌که با نمایش مرگ‌های متعدد به پایان رسید، اما انتظارات کسی را از خود سریال برآورده نساخت.

هرچه به انتشار فصل هشتم سریال Game of Thrones نزدیک می‌شویم، هیجان و شور هواداران اوج می‌گیرد. تئوری‌های متعدد طرفداران همچنان ادامه داشته و شبکه HBO درمورد افشا کردن هرگونه جزئیات حول آخرین فصل از سریال محبوب خود امتنا می‌کند و در عین حال، تبلیغات آن شروع به افزایش کرده است. آخرین تیزری که از این سریال منتشر شد، بخش کوچکی را نشان داد و در آن آریا، سانسا و جان، در سردابه وینترفل قدم برمی‌داشتند و زمستان هم فرا رسیده بود. این در حالی است که جدیدترین تیزر منتشر شده از سریال، هیچکدام از قهرمانان داستان را شامل نمی‌شود و در واقع، یک تبلیغ سرگرم کننده نوشیدنی است.

هدف این ویدیو، تبلیغ نوشیدنی Bud Light است و از طرفی، این تبلیغ در فضایی شبیه به فضای مبارزه شوالیه‌ها در فصل اول سریال Game of Thrones ساخته شده است. در این تیزر، شاهد معرفی یک شخصیت به نام Bud Knight هستیم که درواقع به نام نوشیدنی اشاره دارد. او در نبرد خود، از شخصیت معروف گرگور کلگان ملقب به کوه، از اسب خود به زمین می‌افتد و سپس توسط او به قتل می‌رسد. درواقع یکی از شیوه‌های مرگ نمایش داده شده در سریال، بازسازی شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تیزر تبلیغاتی Bud Light در قالب سریال Game of Thrones:

همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنیم، در انتهای تیزر تبلیغاتی و در حالی که مرگ Bud Knight به اندازه زیادی ترسناک نبود، ناگهان یکی از اژدهایان دنریس تارگریان سر می‌رسد و از بالای سر افراد موجود در صحنه، نفس آتشین خود را رها می‌کند. مردم در حالی که فرار می‌کنند، بطریهای Bud Light را در دست نگه داشته‌اند و اژدها نیز هر چه در مسیرش باشد را می‌سوزاند. در نهایت عنوان فصل هشتم Game of Thrones به چشم می‌خورد و برای آخرین بار، شخصیت Bud Knight را بر زمین مشاهده می‌کنیم تا نشان دهد هیچ کس در وستروس در امان نخواهد ماند.

در هر صورت، تیزر مذکور سعی در نشان دادن هرگونه جزئیات از این سریال را ندارد و برای مشتاقان و علاقمندان به آغاز فصل هشتم فقط یک حواسپرتی محسوب می‌شود. با توجه به اینکه فصل هفتم سریال Game of Thrones در تابستان ۲۰۱۷ تمام شد، فصل هشتم طولانی‌ترین زمانی است که هواداران باید بین دو فصل از سریال موردعلاقه‌شان صبر کنند، اما باید گفت، ارزش این صبر به قدری خواهد بود که از پایان بزرگ و حماسی سریال، لذت کافی را ببریم.

دسته بندی
Game of Thronesاخبار سینمابازی تاج و تختتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط