تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Detective Pikachu دارای سکانس جالبی است

اشاره به جنون نسبت به Pokémonها

به تازگی تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Detective Pikachu منتشر شد که از طرفی دیوانگی به Pokémonها را بصورت یک مسئله بامزه نشان می‌دهد. این فیلم در قالب لایواکشن خود، نظر هواداران بسیاری را به خود جلب کرده که در تابستان امسال منتظر آن خواهیم بود. همچنین کمپانی ناشر Warner Bros با توجه به دریافت پاسخ‌های بسیار مثبت، در نظر دارد یک دنیای سنیمایی بر اساس این شخصیت‌ها را بوجود آورد.

برنامه‌های اکران Detective Pikachu طوری تنظیم شده‌اند تا حتی از فیلم Aquaman نیز فروش بیشتری را کسب کند، بنابراین Warner Bros تاکنون بهترین تلاش خود را جهت نشان دادن لحظات خنده دار و هیجان انگیز فیلم، بخوبی نمایش داده است. رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در نقش اصلی فیلم، به تازگی در حساب کاربری توئیتر خود، تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم را منتشر کرد که نمای کوتاهی از ادامه داستان Pikachu دوست داشتنی را نشان می‌دهد که همراه با دوست جدید خود Tim Goodman با بازی جاستیس اسمیت (Justice Smith) سرنخهای ردیابی پدر او را دنبال می‌کنند. در انتهای تیزر لحظه خنده داری را شاهد هستیم که در آن Pikachu به دوران کودکی تیم اشاره می‌کند که از گوش‌های عروسکی او در بالای تخت خواب خود استفاده می‌کرد. این موضوع به جنون نسبت به پوکمون‌ها را مورد بصورت خنده دار جلوه می‌دهد.

اولین تریلر فیلم خاطر نشان کرده بود که تیم در زمانی نوجوانی خود به تمرین دادن یک پوکمون علاقه زیادی داشته و بنظر می‌رسد دنیای پوکمون‌ها برای او بسیار جذاب است. به هر حال قرار است شاهد صحنات جذاب و خنده دار متعددی باشیم که دنیای پوکمون‌ها را تحت شعاع قرار می‌دهد. فیلم Detective Pikachu در تاریخ ۲۰ اردیبهشت (۱۰ می) اکران می‌شود و در ادامه می‌توانید به تماشای تیزر جدید آن بپردازید.

تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Detective Pikachu:

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط