تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

نمایش تیزر جدید به مناسبت مسابقات Super Bowl

کمپانی Marvel Studios اخیرا تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم مورد انتظار Avengers: Endgame را به مناسبت مسابقه Super Bowl LIII در آمریکا، به نمایش درآورد.

این کمپانی پس از رسیدن به دهمین سالگرد دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۱۸، حال این کمپانی در ۲۰۱۹ سال بزرگی را در پیش خواهد داشت. اول از همه، شخصیت Captain Marvel با اکران فیلم اختصاصی خود، به جمع ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول خواهد پیوست. پس از آن پروند فاز سوم این دنیای سنیمایی با اکران فیلم Avengers: Endgame بسته خواهد شد و در نهایت کمپانی‌های سونی و مارول با اکران دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming، یعنی فیلم Spider-Man: Far From Home، فاز چهارم را آغاز خواهند کرد.

میان فیلم‌های آینده کمپانی Marvel Studios در سال ۲۰۱۹، فیلم Avengers: Endgame جایگاه بخصوصی را به خود اختصاص داده، بطوری که تمامی هواداران منتظر دیدن ادامه پایان غافلگیرکننده فیلم Avengers: Infinity War هستند و عنوان Endgame نه تنها فاز سوم مارول را به انتهای آن می‌رساند، بلکه جواب بسیاری از سوالات و تئوری‌های موجود در ذهن مخاطبان را خواهد داد. Thanos با استفاده از دستکش ابدیت خود، نیمی از حیاط جهان را محو کرد و اصطلاحا این رویداد را the Decimation یا کاهش عظیم جمعیت نامیده‌اند. پس از رویداد the Decimation، انتقام جویان باقی مانده، با یکدیگر همکاری خواهند کرد و باری دیگر متحد شده تا Thanos را یکبار برای همیشه شکست دهند و دنیای از بین رفته خود را دوباره احیا کنند. پس از آنکه مارول اولین تیزر هیجان‌انگیز از Avengers: Endgame را در آخر سال ۲۰۱۸ منتشر کرد، حالا تماشای تیزر جدید این فیلم، بر این هیجان خواهد افزود.

تیزر تبلیعاتی Super Bowl فیلم مذکور، در حین مسابقه از شبکه CBS پخش شد و پس از آن بصورت آنلاین در دسترس قرار گرفت. اولین تیزر فیلم، قهرمانان نجات یافته را نشان داد که با واقعه عظیم Infinity War، کنار می‌آیند و طرفداران تنها نگاه کوتاهی به آنچه که از فیلم می‌توانند انتظار داشته باشند انداختند. در ادامه به تماشای تیزر جدید بپردازید.

تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Avengers: Endgame:

تمامی بازیگران فیلم Avengers: Endgame بطور رسمی تاییده نشده‌اند، اما مخاطبان می‌توانند انتظار بازگشت تمامی شخصیت‌های بازمانده در فیلم قبلی را داشته باشند که شامل شش انتقام جوی اصلی هستند: Black Widow ،Hulk ،Thor ،Iron Man ،Captain America و Hawkeye که در قالب شخصیت جدید Ronin خود در آمده است، به ترتیب با بازی، کریس ایوانز (Chris Evans)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، کریس همورث (Chris Hemsworth)، مارک رافالو (Mark Ruffalo)، اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و جرمی رنر (Jeremy Renner) در فیلم حضور دوباره خود را نشان خواهند داد. علاوه بر این، شماری دیگر از متحدان آنها نظیر Rocket ،War Machine ،Nebula و Ant-Man به ترتیب با بازی کارن گیلن (Karen Gillan)، دان چیدل (Don Cheadle)، بردلی کوپر (Bradley Cooper) و پاول راد (Paul Rudd)، آنها را همراهی خواهند کرد و در نهایت باید شاهد پیوستن قهرمان جدید مارول، یعنی Captain Marvel با بازی بری لارسون (Brie Larson) به تیم بازیگری در فیلم باشیم.

تیزر تبلیعاتی Super Bowl فیلم Avengers: Endgame بازگشت قهرمانان بازمانده را نشان می‌دهد که کاپیتان آمریکا در مرکز این تیزر بعنوان رهبر این گروه بازمانده به چشم می‌خورد. همچنین شاهد تونی استارک و نبیولا هستیم که بر روی سفینه فضایی بر جای مانده در سیاره Titan کار می‌کنند تا آن را تعمیر کرده و راه اندازی کنند. در نهایت تیزر نگاه مخاطبان را به دیگر شخصیت‌های فیلم در مکان‌های متعدد متمرکز می‌کند تا وسعت فضای فیلم را در چشم اندازی کوتاه، به رخ بکشد. فیلم Avengers: Endgame تنها تا سه ماه آینده بر روی پرده سینما خواهد رفت.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرفیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط