Toy Story

تیزر تبلیغاتی جدید انیمیشن Toy Story 4 به همراه آخرین پوستر منتشر شد

ماجراجویی جدید اسباب بازی‌های دوست داشتنی

آخرین پوستر و یک تیزر تبلیغاتی جدید از انیمیشن Toy Story 4 منتشر شد که بر شخصیت‌های Buzz Lightyear ،Woody و Bo Peep تمرکز دارد. شخصیت Bo Peep در قسمت قبلی این فرانچایز حضور نداشت و قسمت جدید داستان ناگفته او را با ظاهر کاملا جدید او بیان خواهد کرد، اما تا جایی که می‌دانیم او بدون داشتن یک صاحب زندگی کرده و از آن لذت برده است.

روند تبلیغاتی این انیمیشن نشان داد که یک ماجراجویی احساسی در انتظار Bo و Woody خواهد بود و کلانتر عروسکی در این ماجرا تغییرات زیادی خواهد کرد. استودیو Pixar به تازگی با انتشار یک تیزر تبلیغاتی سکانسهای کوتاه اما جذابی را از شخصیت‌های داستان نشان می‌دهد که البته تمرکز بیشتری بر Bo Peep دارد. در ادامه می‌توانید این تیزر را تماشا کنید.

تیزر تبلیغاتی جدید انیمیشن Toy Story 4:

این ویدیو همچنین بر شخصیت‌های جدید Ducky و Bunny تمرکز کوتاهی دارد که بعنوان جایزه‌های کارناوال در انیمیشن ظاهر می‌شوند و کیگن مایکل کی (Keegan Michael-Key) و جردن پیل (Jordan Peele) صداگذاری آنها را بر عهده دارند. شایان ذکر است ساخت قسمت چهارم با توجه به پایان قانع کننده Toy Story 3، ریسک زیادی را دربر داشت ولی پس از آن مشخص شد که بخاطر تاثیر گذار بودن بسیار سکانس‌های پایانی، صداگذاری آن حتی برای تام هنکس (Tom Hanks) و تیم الن (Tim Allen) دشواری‌های زیادی را به همراه داشته است. باید منتظر اکران این انیمیشن دوست داشتنی تا تاریخ ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن) باشیم.

پوستر جدید انیمیشن Toy Story 4:

دسته بندی
اخبار سینماتریلردسته‌بندی نشدهسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط