تنها دو روز تا پخش قسمت دوم از برنامه State of Play باقی مانده است

مدت زمان کوتاه تا پخش برنامه State of Play

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیمینگ بولت، تنها دو روز تا پایان انتظارها برای پخش قسمت دوم برنامه ویدئویی State of Play زمان باقیست. چراکه قرار است این برنامه ویدئویی در تاریخ ۱۹ام اردیبهشت‌ ماه پخش شود که مدت زمان آن ۱۰ دقیقه است. اما نه‌تنها کاربران منتظر پخش این برنامه ویدئویی هستند بلکه منتظرند که ببینند آیا کمپانی سونی از تریلر بازی The Last of Us Part 2 که محصولی از استودیو ناتی داگ است رونمایی خواهد کرد یا خیر؟

در این اواخر شاهد انتشار شایعات زیادی بودیم که نشان می‌داد، به این دلیل که کمپانی سونی در مراسم E3 سال میلادی جاری حضور ندارد، پیش از این مراسم تریلری از بازی The Last of Us Part 2 را منتشر خواهد کرد. از این‌رو به‌نظر می‌رسد یکی از فرصت‌هایی که کمپانی سونی می‌تواند از آن برای نمایش تریلری کوتاه از بازی The Last of Us Part 2 استفاده کند همین برنامه ویدئویی State of Play باشد.

البته کمپانی سونی سرنخ‌هایی از محتویاتی که قرار است در برنامه ویدئویی State of Play نمایش داده شود را به کاربران خود داده است چراکه در همین اواخر اعلام کرد خبری از نمایش اطلاعاتی درمورد کنسول پلی‌استیشن ۵ در این برنامه نخواهد بود به‌گونه‌ای که قرار است بخش عمده‌ای از این برنامه را به بازی MediEvil اختصاص دهد و از یک عنوان جدید نیز رونمایی کند که به‌نظر می‌رسد منظور کمپانی سونی از رونمایی از یک عنوان جدید نمایش تریلری از بازی The Last of Us Part 2 است.

البته برخی از تحلیلگران از پیش‌بینی‌هایی که در زمینه پخش برنامه ویدئویی State of Play داشته‌اند به معرفی بازی The Last of Us Part 2 در این برنامه اشاره نکرده‌اند برای مثال یکی از تحلیلگران دنیای بازی آقای Daniel Ahmad در ResetEra درمورد محتویاتی که در برنامه ویدئویی State of Play پخش خواهد شد، احتمال داد عنوان third party سونی که قبلا آن را معرفی کرده بود مجددا معرفی گردد.

به جزء پخش قسمت دوم برنامه ویدئویی State of Play در دو روز دیگر، به گفته سونی قرار است قسمت سوم این برنامه ویدئویی نیز در آینده پخش شود که به احتمال زیاد به اطلاعاتی درمورد کنسول بازی پلی‌استیشن ۵ می‌پردازد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط