بازی تاج و تخت

تم و آواتارهای رایگان سریال بازی تاج و تخت به مناسبت شروع فصل هشتم

سونی به افتخار شروع شدن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت یک تم و چندین اواتار پک را روانه PS4 های شما، آن‌هم فقط با تماشا کردن چند کلیپ کوتاه از یوتیوب کرده است.

سونی به افتخار شروع شدن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت یک تم و چندین اواتار پک را روانه PS4 های شما، آن‌هم فقط با تماشا کردن چند کلیپ کوتاه از یوتیوب کرده است. این تم اژدهای مخوف دنریس تارگرین را در حالی که به اژدهای Night King تبدیل می‌شود، نشان می‌دهد.

Game of Thrones

همینطور به همراه این تم، سونی آواتارهایی برای شما در نظر گرفته است که می‌توانید به دوستانتان بگویید که به کدام خاندان وفادارید. برای گرفتن این تم و اواتار ها باید توسط گوشی یا PC (از طریق سایت PSN) به حساب کاربری PSN خود وارد شوید. سپس همانطور که گفته شد چند کلیپ تماشا کنید که شامل مصاحبه با بازیگران سریال Game of Thrones می‌شود. بعد از این کار یک کد دریافت می‌کنید که می‌توانید در همانجا یا از طریق کنسول PS4 خود آن را Redeem کنید.

مطلب مرتبط: سریال Game of Thrones | هر آنچه باید پیش از تماشای فصل هشتم بدانیم 

البته حواستان باشد که این تم و آواتارها برای مدتی رایگان هستند، پس تا دست White Walkerها به آن‌ها نرسیده است به سراغشان بروید. می‌توانید از طریق این لینک به سایت PlayStation وارد شوید و تم و اواتارها را دریافت کنید. همچنین مطلب سریال Game of Thrones | چه کسی از بازی تاج و تخت جان سالم به در خواهد برد؟ را از دست ندهید.

دسته بندی
Game of Thronesاخباربازی تاج و تختپلتفرم هاپلی استیشنسریالمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط