Avengers: Endgame

تصویر شخصیت تانوس از فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

جلد جدید مجله Empire نگاهی به تانوس می‌اندازد

به تازگی یک کاور جدید مجله‌‌ای، تصویر جالبی از مزرعه تانوس در فیلم Avengers: Endgame را نشان داد. پس از به راه انداختن یک واقعه عظیم، تانوس بلاخره به هدف بزرگ خود رسید و حال در سیاره‌ای ناشناخته در حال استراحت و آغاز یک زندگی آرام با مزرعه داری است.

تانوس شخصیتی است که در زندگی خود یک هدف بزرگ و آن هم نسل کشی برای بقای تعادل جهان را در سر می‌پروراند و زمانی که موعد تحقق یافتن آن فرا رسید، به همراه تیم Black Order به سمت جمع آوری شش سنگ ابدیت رفتند و در این راه با فداکاری‌های متعددی روبرو شده و با ابرقهرمانان زیادی چون نگهبانان کهکشان، دکتر استرنج و ارتش واکاندا جنگیدند. با این وجود تانوس بلاخره به موفقیت خود رسید و در پایان فیلم Avengers: Infinity War جشن پیروزی خود را با سکونت در یک سیاره میزبان و تماشای طلوع خورشید آغاز کرد. حال او دیگر احتیاجی به ادامه هیچ نبردی ندارد و تنها هدف او زندگی بعنوان یک کشاورز بی دغدغه است.

تصویر جدید جلد مجله Empire این بار نگاهی به این واقعه می‌اندازد و همانطور که در ادامه مشاهده می‌کنیم، این عکس در قالب یک نقاشی از تانوس در مقابل مزرعه خود است که طلوع خورشید را تماشا می‌کند. این نقاشی همچنین مترسک زره تانوس را شامل می‌شود که در اولین تریلر فیلم Avengers: Endgame نیز آن را تماشا کرده بودیم. این نقاشی چشم اندازی زیبا از یک زمین سرسبز و طبیعتی چشم نواز را به نمایش می‌گذارد که در زمین هم می‌توان چنین چیزی را یافت اما با این تفاوت که یک ماه بزرگ در آسمان دیده می‌شود.

تصویر جدید تانوس از فیلم Avengers: Endgame بر روی جلد مجله Empire:

 

بازنشسته شدن تانوس از نبرد، با اندکی تفاوت از کمیکها برگرفته شده است. در کمیک Infinity Gauntlet تا زمانی که عملیات بشکن تانوس خنثی شد و خود تانوس توسط Adam Warlock شکست خورد، او بازنشستگی خود را آغاز نکرد. در مدتی که تانوس بعنوان یک کشاورز فروتن زندگی کرد، سعی داشت تا به تفکر بپردازد و راهی برای آرامش درونی خود بیابید. تایتان دیوانه در تریلرهای منتشر شده از Avengers: Endgame نقش پررنگی نداشت. در حالی که اطلاعات کمی از نقش اصلی او در فیلم مشخص است، اما میدانیم که دقیقا از همانجایی که رویداد Infinity War به پایان رسید، او را در همان حال خواهیم یافت، چرا که آرزوی او پس از اتمام کار خود همین بود.

البته بزودی تانوس به این نتیجه خواهد رسید که دنیا بخاطر کاری که او کرده و برای آن امیدوار بود، بسیار هم راضی و خرسند نیست. در تریلرهای فیلم جدید شاهد آن هستیم که تیم باقیمانده انتقام جویان به سمت رویارویی با تانوس قدم برمیدارند و از آنجایی که کاپیتان آمریکا خاطر نشان کرد که نمیتوان از این واقعه بزرگ گذشت، باری دیگر به سمت تصحیح اتفاقات حرکت میکنند. فیلم Avengers: Endgame در تاریخ ۶ اردیبشت (۲۶ آوریل) اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط