آخرین تصاویر از فیلم Joker با نقش آفرینی واکین فینیکس منتشر شد

در حاشیه پایان فیلم‌برداری فیلم

طبق اخبار جدید، فیلم‌برداری فیلم اختصاصی Joker با نقش آفرینی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) به اتمام رسید و آخرین عکس‌ها از این شخصیت به انتشار درآمد.

حدود یک سال پیش، کمپانی Warner Bros فیلم اختصاصی این شخصیت را بعنوان داستان ریشه‌ای دشمن بتمن معرفی کرد. در این فیلم، فینیکس نقش Joker را در بعنوان شخصیت آرتور فلک (Arthur Fleck) ایفا می‌کند و تاد فیلیپس (Todd Phillips) که به آثار کمدی خود مشهور است، وظیفه کارگردانی را برعهده دارد.

در حالی که فیلم‌های ابرقهرمانی معمولا در پنهانی‌ترین حالت ممکن فیلم‌بردای می‌شوند، بسیاری از هواداران، خود را برای آخرین اخبار و اطلاعات تازه از فیلم Joker آماده کرده بودند. طی سال جاری، عکس‌های متعددی از این شخصیت منتشر شد که جوکر را در قالب یک دلقک نشان می‌داد و در نهایت لباس اصلی او در فیلم را به نمایش گذاشت.

بازسازی هر شخصیت، یک روش و ظاهر متفاوت مخصوص خود را به همراه خواهد داشت و جوکر از این قاعده جدا نیست و احتمال الهام گرفتن او از جوکرهای پیشین چون Heath Ledger وجود دارد. حال با انتشار آخرین تصاویر از جوکر، هواداران تا انتشار تریلر رسمی این فیلم، می‌توانند باری دیگر این شخصیت محبوب را تماشا کنند.

در آخرین تصاویر منتشر شده، فینیکس با لباس اصلی و گریم کامل خود، با لقب شاهزاده دلقک جنایت ظاهر شده است. او همچنین طی این تصاویر، بعنوان آرتور فلک و لباس معمولی خود نیز قابل مشاهده است و در یکی از آنها شخصیت Beetz نیز به چشم می‌خورد. Beetz همراه با یک بچه کوچک در حال پایین آمدن از پله‌هاست و آرتور در بالای راه پله ایستاده و آنها را تماشا می‌کند.

در حالی که فیلم Joker با بازی فینیکس را بعنوان فیلم بعدی از این شخصیت می‌شناسیم، قطعا شاهد آخرین فیلم از جوکر نخواهیم بود. کمپانی Warner Bros اعلام کرد تاکنون مجموعا ۶ فیلم حول شخصیت مذکور در حال ساخت است که شامل حضور فینیکس بوده و فیلم‌هایی مرتبط با شخصیت جوکر و نقش آفرینی جرد لتو (Jared Leto) نیز دربر می‌گیرد.

احتمال رتبه بندی R برای این فیلم بسیار زیاد است و بسیاری از مردم باور دارند، این فیلم می‌تواند به ریبوت کردن دنیای سینمایی DC کمک زیادی کند ولی از طرفی نیز ممکن است به این دنیای سینمایی مرتبط نباشد. در هر صورت، فیلم Joker با استقبال فراوانی روبرو خواهد شد و تماشاگران بسیاری را به خود جذب خواهد کرد.

تصاویر جدید فیلم Joker:

دسته بندی
اخبار سینمادسته‌بندی نشدهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط