تصاویری از بازی Superman در فضای اینترنت منتشر شد

انتشار تصاویری از بازی کنسل شده Superman

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از gamefragger، به تازگی تصاویری از بازی Superman که تولید آن در سال ۲۰۱۴ متوقف شده بود در فضای اینترنت منتشر شده است. همانطور که می‌دانید تاکنون بازی‌های زیادی بر اساس Superman طراحی و تولید شده‌اند که از کیفیت خیلی خوبی هم برخوردار نبودند، البته بازی‌هایی هم بر همین اساس طراحی شده‌اند که تولید آن‌ها به دلیل مشکلات مختلفی نیمه‌کاره رها شده است به تازگی تصاویری از یکی از همین بازی‌ها در فضای اینترنت منتشر شده  که بخش‌هایی از این بازی را به نمایش گذاشته است.

این تصاویر توسط هنرمندی که چند سال پیش بر روی این بازی کار می‌کرده و تیری دایزن نام دارد منتشر شده است. به گفته این هنرمند طراحی و تولید این بازی در سال ۲۰۱۴ متوقف شده است. در تصاویری که از این بازی منتشر شده است شاهد محیط‌های بسیار زیبایی از شهر متروپلیس و همچنین قلعه تنهایی هستیم که Superman در آن‌ها به مبارزه با دشمنانش می‌پردازد. قلعه تنهایی مکانی دوردست در این بازی است که Superman گاهی‌اوقات برای تمرکز و آرامش به دور از تمامی شلوغی‌ها به آنجا می‌رود.

علاوه‌بر شخصیت Superman که در این تصاویر پیداست، می‌توان سایر شخصیت‌های این بازی که در قالب دشمنان Superman هستند را نیز در این تصاویر مشاهده کردند که شامل: لکس لوتر، ژنرال زاد، دومزدی، Brainiac ،Parasite ،Metallo  و Darkseid  هستند.

همانطور که اشاره کردیم تولید این بازی در سال ۲۰۱۴ متوقف شده است البته هیچ جای تعجبی ندارد چراکه بازی‌هایی که بر اساس شخصیت سوپرمن تاکنون طراحی شده‌اند یا بی‌کیفیت بوده‌اند و یا اینکه تولید آن‌ها با مواجه‌شدن با مشکلات متعدد متوقف شده است بنابراین این اولین بار نیست که بازی در این زمینه طراحی می‌شود اما مراحل تولید آن متوقف می‌گردد. حتی قرار بود استودیو  Factor 5 نسخه‌ای بر اساس ماجراهای این شخصیت قدیمی و دوست‌داشتنی را طراحی و تولید کند که کنسول‌های بازی نسل هفتم بتوانند از این بازی بهره‌مند باشند که متاسفانه آن هم با توقف در تولید روبه‌رو شد. از این‌رو اگر باز هم بازی مبتنی بر این شخصیت طراحی شود اما در مرحله تولید متوقف شود به هیچ‌وجه تعجب نخواهیم کرد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط