The Lion King

اولین تریلر فیلم The Lion King بازسازی انیمیشن دو بعدی را نشان می دهد

دنیایی از جلوه‌های ویژه

به تازگی اولین تریلر رسمی فیلم The Lion King منتشر شد. این لایواکشن بازسازی شده از انیمیشن سال ۱۹۹۴، داستان Simba، شاهزاده شیر کوچکی را روایت می‌کند که برای تبدیل شدن به پادشاه سرزمین‌های غرور آفریقا چالش‌های بزرگی را طی می‌کند. دونالد گلاور (Donald Glover) صداگذاری هنگام جوانی سیمبا را برعهده دارد و از طرفی دیگر، جیمز ارل جونز (James Earl Jones) که در انیمیشن اصلی نیز صداگذار پدر سیمبا یعنی Mufasa را بر عهده داشت، نقش خود را تکرار می‌کند.

سال گذشته روند تبلیغاتی فیلم با انتشار یک تیزر کوتاه که اولین چشم اندازه این بازسازی بزرگ را نمایان می‌کرد، شروع شد. حال تنها سه ماه تا اکران آن باقیمانده و تریلر کامل فیلم به نمایش درآمد. شما می‌توانید در ادامه مطلب به تماشای این تریلر بپردازید.

اولین تریلر فیلم The Lion King:

در تریلر شاهد حضور شخصیت‌هایی چون Azizi ،hyenas Shenzi ،Nala ،Timon ،Pumbaa ،Zazu ،Scar و Kamari هستیم. علاوه بر آنکه سکانس‌های جدیدی از فیلم را مشاهده می‌کنیم، سکانس‌های بازسازی شده از نسخه دو بعدی انیمیشن آن چون لحظات بزرگ شدن سیمبا به همراه Timon و Pumbaa نیز به چشم میخورد. در مجموع می‌توان گفت با یک بازسازی بزرگ و شگفت انگیز از کمپانی دیزنی روبرو هستیم که به کارگردانی جان فاوریو (Jon Favreau) دنیایی از جلوه‌های ویژه را به رخ می‌کشد. فیلم The Lion King در تاریخ ۲۸ تیر (۱۹ جولای) ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط